Filmy o reštarte „Gossip Girl“ v New Yorku: Zoznámte sa s celým obsadením

Reštart „Gossip Girl“ oficiálne začína natáčanie: Zoznámte sa s celým obsadením

Jose Perez / Instarimages.Com

Poďme si ukázať ruku - kto iný je nadšený z nadchádzajúceho Ohováračka prerobiť ?! Pre tých, ktorí to zmeškali, bolo v júli 2019 oznámené, že reštartujú kultovú show CW a fanúšikovia nemohli byť nadšení! V skutočnosti, show je účet Instagram dal fanúšikom prvý pohľad na pripravovanú sériu. Potvrdilo to aj HBO že šou bude v roku 2021 dostupná pre ich streamovaciu službu HBO Max, ale zatiaľ nie je naplánovaný žiadny dátum vydania.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Gossip Girl (@gossipgirl)Odohrávajúca sa štyri roky po skončení pôvodnej šou, bude nasledujúca séria sledovať úplne novú skupinu Upper East Siders, pretože sú pod mikroskopom sociálneho dohľadu Gossip Girl. Šou, ktorá sa oficiálne začala nakrúcať, bude tiež skúmať, ako veľmi sa sociálne médiá a New York za tie roky zmenili. V príspevku z Instagram Stories z novembra 2020, showrunner Joshua Safran vysvetlil, prečo nová séria nie je práve reštart.

A) Obsadenie nehrá pôvodné postavy B) Existuje v tom istom svete ako pôvodný film C) Tvoria ho tí istí tvorcovia a jeden z pôvodných autorov D) Nikto s ním spojený to nenazýva reštartom. napísal.

Tieto komentáre prichádzajú niekoľko dní potom Thomas doherty poskytol fanúšikom prvý pohľad na vnútro jeho upútavky v prvý deň nakrúcania prostredníctvom Instagramu 1. novembra 2020. Potom bolo celé obsadenie odfotené, ako sa vrhá na ikonické schody Met!

Reštart „Gossip Girl“ oficiálne začína natáčanie: Zoznámte sa s celým obsadením

Jose Perez / Instarimages.Com

Predtým Joshua hovoril o veľkých zmenách v šou.

Je to do značnej miery o tom, ako svet vyzerá teraz, odkiaľ pochádza bohatstvo a privilégiá a ako to zvládate, odhalil o Vulture Fest 2019 . To, čo nemôžem povedať, je, že existuje zvrat a to všetko súvisí s týmto zvratom.

Tiež dúfa, že pokračovanie bude predstavovať väčšiu rozmanitosť ako pôvodná šou.

Prvýkrát v šou nebolo veľa zastúpenia, dodal showrunner. Myslím si, že som bol jediným homosexuálnym spisovateľom po celý čas, čo som tam bol. Aj keď som v 90. rokoch chodil do súkromnej školy v New Yorku, škola nevyhnutne neodrážala to, čo sa dialo Klebety Dievča . Tentoraz sú teda zvody nie biele. V tejto šou je veľa divného obsahu.

Zapnuté Twitter , Safran tiež odhalil, že show sa odohráva v rovnakom vesmíre ako originál.

Navyše, pôvodný kostýmný výtvarník série, Eric Daman , je nastavený na návrat!

Som veľmi nadšený, že môžem byť súčasťou toho nového DD Generácia! Povedal Eric Teen Vogue . Bolo neuveriteľné vidieť, ako dnešná mládež objavuje a binguje DD v týchto časoch! Veľmi sa teším, že to všetko poteším a inšpirujem DD fanúšikovia, noví a OG, s niekoľkými vynikajúcimi, trendovými módami pre túto novú éru! Nemôžem sa dočkať!

Wow, ako epicky to znie ?! Bude mať celkom 10 epizód a pôvodne mala mať premiéru tento rok na streamovacej službe WarnerMedia, ktorá sa čoskoro spustí, HBO Max, ale kvôli pandémii koronavírusu bola posunutá na rok 2021. Podľa Rozmanitosť „Výroba veľmi očakávanej série sa má začať v októbri 2020.

Ako fanúšikovia vedia, pôvodná šou hrala Blake Lively , Leighton Meester , Penn Badgley , Chace Crawford , Ed Westwick a Taylor Momsen , a vysielalo sa od septembra 2007 do decembra 2012. Ale počkajte, objaví sa v novej šou niektorá z hviezd OG? Kto ešte v ňom hrá? Nebojte sa, ľudia, pretože Vegánsky zážitok Máš kryté. Prejdite sa v našej galérii a stretnite sa s kompletným obsadením pripravovaných Ohováračka reštartovať.

1 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Instagram

Whitney Peak si zahrá Zoyu Lott

Myslel som, že Zoya je naozaj skvelá, povedala Whitney Omámený vo februári 2021. Podľa rozhovoru z apríla 2021 s Kozmopolitný , Zoya je náš spoľahlivý sprievodca po vzácnom svete.

Podľa Sup , postava je štipendijný študent, ktorý žije v byte kontrolovanom nájomným.

Pred pristátím jej úlohu v Ohováračka , Whitney hrala Judith v Chilling Adventures of Sabrina ! Účinkovala aj vo filmoch Mollyina hra a Táborák bozk . Ešte sme ani nedokončili nakrúcanie šou a už je toľko pozornosti médií a takého veľkého fandomu, povedala. Krajina zázrakov v marci 2021. Každý k tomu má čo povedať a ja nemôžem pridať do konverzácie. Je to akési zdrvujúce. Ale som tak nadšený, že publikum bude zaskočené!

2 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Instagram

Eli Brown bude hrať Otta ‘Obieho‘ Bergmanna IV

Alebo predtým hral v Pretty Little Klamári: Perfekcionisti , kde hral Dylana Walkera. Na základe svojho Instagramu je tiež v kapele a hrá na gitare!

Čo sa týka toho, koho bude hrať, povedal herec Zábava dnes večer „Moja postava je naozaj dobrý chlap. Pochádza z veľmi bohatej rodiny a je humanitárny.

Najbohatší z detí a ten, ktorý má najväčšiu vinu kvôli peniazom, Sup hlásené.

3 z 21

Reštart „Gossip Girl“ oficiálne začína natáčanie: Zoznámte sa s celým obsadením

MEGA

Whitney a Eli boli spozorované oblečené do deviatich rokov počas natáčania šou v New Yorku 5. novembra 2020. Toto sú prvé fotografie z Ohováračka reštart je nastavený

4 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Eric Charbonneau/Shutterstock

Kristen Bell bude hovoriť ako Gossip Girl

Kristen, ktorá skutočne vyjadrila Gossip Girl v pôvodnej šou, sa vracia po reštarte! Potvrdili to producenti série Televízna linka v novembri 2019, že Mrazené herečka by zopakovala svoju úlohu anonymnej blogerky.

Kristen Bell vždy bola a vždy bude hlasom Ohováračka , uviedli vo vyhlásení.

5 z 21

Klebetné dievča Jordan Alexander sa reštartuje

Eric Charbonneau/Shutterstock

Jordan Alexander si zahrá Juliena Callowaya

myslel som Julian bola silná a hlboká-bola viac ako typické stredoškolské obľúbené dievča. Povedala, že má zaujímavý, silný spodný prúd Omámený o jej charaktere. Za Sup, Julien má vplyv na vplyv, nie peniaze.

Jordan je najznámejšia svojou hudbou! Za tie roky zhodila mnoho peňazí a jej najnovší singel You sa stále opakuje, TBH. Pokiaľ ide o jej hereckú kariéru, predtým hrala v sérii Facebook Watch Sacred Lies: The Singing Bones .

Je tiež významnou aktivistkou. Chcem použiť umenie na posilnenie postavenia ľudí, ktorí sa cítia vylúčení zo všeobecného príbehu, a povzbudiť ich, aby ich videli a počuli, povedala herečka. Square Mile v apríli 2020. Dúfam, že budem súčasťou zmeny a pohybu smerom k rozmanitosti a inkluzívnosti. Svet je krásne farebné miesto a naše médiá by to mali odrážať.

6 z 21

Reštart „Gossip Girl“ oficiálne začína natáčanie: Zoznámte sa s celým obsadením

Kristin Callahan/Shutterstock

Herečka na scéne 17. novembra 2020 ohromila červenou farbou.

7 z 21

Thomas Doherty a

Stephen Lovekin/Shutterstock

Savannah Smith si zahrá Monet de Haan

Savannah Postava, Veľa , je jednou z najlepších Julienových. Toto je prvá úloha Savannah a v súčasnosti študuje herectvo na Tisch School of Arts v NYU.

Pôvodne som si myslel, že je to reštart, ale je to rozšírenie - staré postavy už existujú a my sme nové deti v meste, povedala Mesto a krajina v decembri 2020. Táto myšlienka sa mi páči, pretože uľahčuje modernizáciu; všetko sa teraz veľmi cíti. Stále existujú socialisti a miliardári, ale v roku 2021 zisťujeme, čo to znamená.

8 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Chelsea Lauren/Shutterstock

Emily Alyn Lind si zahrá Audrey Hope

Podľa Týždenník zábavy , Emily bude v novej šou hrať dievča s menom Audrey, ktoré začína zaujímať, či je tam niečo lepšie ako jej súčasný, dlhodobý vzťah. Čo sa týka jej postavy, povedala Emily Zábava dnes večer že je do nej už zamilovaná a je naozaj nadšená, že sa s ňou všetci stretnú. Pri chatovaní s Omámený “Keď dodala, keď som sa prvýkrát stretla s Audrey, myslela som si, že to bude skutočne vzrušujúci zážitok len preto, že je to naozaj dobre premyslená postava.

Sup nazýva jej postavu opatrovateľkou, ktorá sa nezaujíma o uchopenie moci alebo status influencera.

Fanúšikovia ju môžu poznať z jej minulých rolí v Posvätné klamstvá , Kód čierny , Opatrovateľka , Zhasnúť , Skryté , Pomsta a viac!

9 z 21

Reštart „Gossip Girl“ oficiálne začína natáčanie: Zoznámte sa s celým obsadením

Jose Perez / Instarimages.Com

Emily a Whitney si všimli, že sa medzitým rozprávajú, zatiaľ čo hviezdy nakrúcali pred Metropolitným múzeom umenia 10. novembra 2020.

10 z 21

Reštart „Gossip Girl“ oficiálne začína natáčanie: Zoznámte sa s celým obsadením

Kristin Callahan/Shutterstock

Emily bola tiež vyfotografovaná s hlavou v knihe, ktorá fanúšikom poskytla pohľad do vnútra na jej postavu.

11 z 21

Thomas Doherty a

Stephen Lovekin/Shutterstock

Lunu La si zahrá Zion Moreno

Sion predtým hral v Melanie Martinez Film K-12 , ale teraz zabíja Upper East Side ako Mesiac !

12 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

MediaPunch/Shutterstock

Thomas Doherty bude hrať Maxa Wolfeho

Fanúšikovia pravdepodobne poznajú Thomasa z jeho úlohy Harryho v Potomkovia filmy! Zahral si aj v Chata , Vysoký strunový tanec zadarmo , Dedičstva , Vysoká vernosť a viac. Herec sa taktiež dostal na titulky svojho minulého vzťahu s Dove Cameron !

Čo sa týka jeho postavy, Cosmo odhalil, že je jedným z koketní chlapci s akcentmi ktorí sú životom strany. Sup dodal, Sexuálne tekutý flirt s diabolským úškrnom.

13 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Gregory Pace/Shutterstock

Tavi Gevinson chce hrať Kate Keller

Tavi predtým pôsobil vo filmoch Neo Yokio, Person to Person, Goldbricks in Bloom, Enough Said a ďalších. Preslávila sa po tom, ako si založila vlastný módny blog s názvom Style Rookie, z ktorého sa nakoniec stal časopis, a taktiež si urobila obrovské meno v módnom priemysle!

14 z 21

Aktualizácia: Filmy o reštarte „Gossip Girl“ v New Yorku: Zoznámte sa s celým obsadením

LAURENT BENHAMOU/SIPA/Shutterstock

Evan Mock si zahrá Akeno ‘Aki’ Menzies

Evan je známy model a skateboardista. SZO bude jeho prvou hereckou úlohou.

15 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Instagram

Jason Gotay

Jason hral vo vydaní NBC Peter Pan naživo! , ale okrem toho pred tým, ako svoju rolu získal, nekonal v žiadnych televíznych reláciách ani vo filmoch Ohováračka . Ale hral v mnohých broadwayských hrách, vrátane Bring It On: The Musical a Spider-Man Vypnúť tmu .

16 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Eric Charbonneau/Shutterstock

Johnathan Fernandez

Jonathan dosiahol veľa, než sa pridal k obsadeniu Ohováračka ! Hral v mnohých filmoch a televíznych reláciách vrátane Smrtiace zbrane , Dobrá medicína , Doháňa to , Scare balíček , Okienko a ďalšie tony.

17 z 21

Gossip Girl Reboot Cast

Fotografie MJ/Shutterstock

Adam Chanler-Berat

Adam predtým hral v Život pred očami , Opravy , Poslíček , Môže to byť horšie a viac. Účinkoval tiež v mnohých broadwayských hrách, vrátane Vedľa položky Normálne , Peter a Hviezdny lovec , Amelie a Svätá Joan .

18 z 21

Zoznámte sa s celým obsadením pripravovaného reštartu hry „Gossip Girl“

Arthur Mola/Invision/AP/Shutterstock

Laura Benanti

Laura je známa broadwayská hviezda s úlohami v muzikáloch ako Miluje ma, Cigán, Zvuk hudby a viac. Má tiež opakujúcu sa úlohu v televíznej šou Mladší od roku 2018. Čo sa týka jej postavy, povedala herečka Prístup v máji 2021, že vám nesmie povedať doslova nič.

Jediné, čo vám môžem povedať, je pripútať sa, dodala.

19 z 21

Aktualizácia: Filmy o reštarte „Gossip Girl“ v New Yorku: Zoznámte sa s celým obsadením

Gregory Pace/Shutterstock

Donna Murphyová

The Zamotané hviezda sa podľa showrunnera Josha má v šou objaviť ako nová riaditeľka školy. Stvoriteľ túto správu potvrdil počas rozhovoru s januárom 2021 s Dobre! Časopis .

20 z 21

v zákulisí liv and maddie
The

Gregory Pace/Shutterstock

Elizabeth Lail

Herečka je najznámejšia pre svoju rolu Becka v Ty sezóna 1 a teraz je len málo známe o jej nadchádzajúcej úlohe v sérii.

21 z 21

Ohováračka

CW

Pôvodné obsadenie filmu „Gossip Girl“

Na otázku, či niektorá z ďalších OG hviezd z Ohováračka Pri reštarte sa objaví obsadenie, producent povedal, že nikto z nich sa ešte neprihlásil, ale každý by bol rád, keby sa zapojili.

Nie sú tu žiadni noví herci, ktorí hrajú Serenu a Blaira. Oslovili sme všetkých, aby sme im oznámili, že sa to deje, a boli by sme radi, keby sa zapojili, ak sa chcú zapojiť, povedal Joshua. Ale [my] sme rozhodne nechceli, aby to bolo podmienené ich [účasťou]. Tieto postavy hrali šesť rokov, a ak mali pocit, že im to ide, chceli sme to rešpektovať. Ale očividne by bolo skvelé ich znova vidieť.

Tiež povedal Dobre! Časopis v januári 2021, že sa v každej epizóde pokúšajú mať portréty.

Keď bola zapnutá Dobré ráno Amerika v auguste 2019, povedal Leighton, som nebol požiadaný, aby som bol na tom, takže nie.

Povedal Blake E! Správy v januári 2020 sa do projektu nezapojila! Myslím, že sa to deje ... Neviem, nie som producent, nie som do toho zapojený, povedala vtedy. Ed naznačil, že si zopakoval svoju úlohu Chucka Bassa pre novú show v apríli, keď sa podelil o návrat z cyklu CW. Kedy by som stále vyzeral dobre v limuzíne? nadpisoval to.

Asi si budeme musieť počkať a uvidíme, či sa objaví niektorá z hviezd OG!