Google predstavuje najvyhľadávanejšie celebrity, hudobníkov a ďalších

Spoločnosť Google odhalila desať najlepších najvyhľadávanejších celebrít a otázok z roku 2020 v rámci jej výročnej správy “ Rok vo vyhľadávaní 2020 Správa - a niektorí ľudia, ktorí sa dostali do tohto zoznamu, vás môžu prekvapiť!

V celkových vyhľadávaniach sa volebné výsledky dostali na prvé miesto, zatiaľ čo aktualizácie a príznaky koronavírusu sa dostali do prvej desiatky. Kobe Bryant , Zoom, Naya rivera a strih urobil aj Chadwick Boseman.

V kategórii ľudia zvolený prezident Joe Biden nastúpil na č. 1, zatiaľ čo Kim Čong-un nastúpil na č. 2, po ktorom nasledoval zvolený viceprezident Kamala Harris na čísle 3. Medzi ďalších ľudí na zozname patria Jacob Blake, Ryan Newman, Tom Hanks, Shakira, Tom Brady, Kanye West a Vanessa Bryant.Najvyhľadávanejším športovcom tohto roku bol Ryan Newman, zatiaľ čo najhľadanejším hercom bol Tom Hanks . Parazit bol najvyhľadávanejším filmom. Neprekvapujúco, Kráľ tigrov umiestnil na prvom mieste v televíznych programoch.

Najčastejšie hľadanou definíciou spoločnosti Google bol význam Cardi B a Žrebec Megan Thee & Aposs hit „WAP“, ktorý si odniesol aj miesto č. 1 pre najhľadanejšie texty.

Nakoniec Shakira pristál na vytúženom mieste pre najhľadanejšieho hudobníka v tomto roku. August Alsina, Adele , Doja kat a Grimes dokončil prvú päťku.