Obsadenie „Veľa šťastia Charlie“: Kde sú teraz?

Veľa šťastia Charlie, kde sú teraz

Getty

Je ťažké tomu uveriť, ale už je to viac ako 10 rokov Veľa šťastia Charlie premiéra bola prvýkrát na Disney Channel a je skutočne šokujúce, ako rýchlo čas letí!

Pre tých, ktorí zabudli, mala séria premiéru v apríli 2010 a trvala štyri sezóny, než sa skončila vo februári 2014, a odvtedy fanúšikovia túžili po návrate ikonickej šou, v ktorej sa taktiež objavila hviezda. Bridgit Mendler , Shane Harper , Samantha Boscarino , Jason Dolley , Bradley Steven Perry , Moje Talerico, Raven Goodwin Leigh-Allyn Baker a Eric Allan Kramer . Vážne, aké úžasné by bolo vidieť Duncanova rodina opäť spolu na obrazovke?Sny fanúšikov sa splnili v máji 2020, keď sa celé obsadenie znova spojilo cez Zoom a podelilo sa o niekoľko epických spomienok zo setu show.

Som veľmi vďačná za túto príležitosť ako mladá herečka, že môžem stráviť toľko času vývojom postavy. Tiež sa snažili zabaviť rodinné publikum. Nesnažili sa iba potešiť deti, ale snažili sa dosiahnuť každého, povedala Bridgit počas stretnutia, podľa Zábava dnes večer .

Jason dodal: Každý prišiel každý deň na to, že chce urobiť to najlepšie, čo môžeme urobiť. Zvlášť u nás existovalo toto okamžité spojenie a chémia, ktoré nemôžete naplánovať, nemôžete ich znovu vytvoriť. Niekedy máte jednoducho šťastie a stane sa to. A všetci sme sa cítili ako rodina skoro od začiatku. To znamená, že keď sa to premieta na obrazovku, stane sa to okamžite prenosným. Aj o 10 rokov neskôr sledujete rodinu, akú máte.

Aj keď sa herecké obsadenie stretlo kvôli jedno epické internetové stretnutie , neplánujú sa priniesť show späť. To je povedané, tam je ďalší spôsob, ako navodiť veľkú nostalgiu - a to tým, že sa pozrieme, kde je teraz epické obsadenie! Vegánsky zážitok zhrnuté niektoré vtedy a teraz fotografie hercov a ich premeny sú celkom úžasné. Prejdite sa v našej galérii a zistíte, z čoho všetky hviezdy vychádzajú Veľa šťastia Charlie urobili, pretože show skončila.

1 z 18

bridgit-mendler-good-luck-charlie

Disney Channel

Bridgit Mendler hrala Teddyho Duncana

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

prečo Luke nie je na posteli d

2 z 18

Aktualizácia:

Instagram

Kde je teraz Bridgit Mendler?

Bridgit pracovala dosť tvrdo od konca Veľa šťastia Charlie. Stala sa pravidelnou v NBC's Nedotknuteľný, a taktiež vstúpila do hudobného priemyslu! Vydala dva štúdiové albumy plné absolútneho bops, vrátane jej úspešného singlu Ready Or Not. Štyri roky tiež randila so svojou bývalou hviezdou Shane Harper, než jej v roku 2015 zavolala.

O čo jej teda ide? V súčasnosti je Bridgit absolventkou technologického inštitútu v Massachusetts, čo znamená, že je nielen talentovaná, ale aj múdra! Zahrala si v šou Netflix 2019 Veselé Šťastný Čokoľvek a ženatý jej dlhoročná láska, Griffin Chytro , v októbri 2019.

3 z 18

bradley-steven-perry-good-luck-charlie

Disney Channel

Bradley Steven Perry si zahral Gabe Duncana

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

4 z 18

Aktualizácia:

Instagram

Kde je teraz Bradley Steven Perry?

Bradley odvtedy určite vyrástol Veľa šťastia Charlie . Ďalej hral v šou Disney XD Mighty Med, rovnako ako aj Laboratórne potkany: Elite Force a Potomkovia: Wicked World . Naposledy sa objavil v niekoľkých epizódach televízneho seriálu Vzdelaný . Zábavný fakt: Tiež randil Sabrina Tesár ! V roku 2021 promoval na University of Southern California.

5 z 18

leigh-allyn-baker-good-luck-charlie

Disney Channel

Leigh-Allyn Baker si zahrala Amy Duncan

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

6 z 18

Aktualizácia:

Instagram

Kde je teraz Leigh-Allyn Baker?

Po prehliadke bývalý GLC mama bola v pôvodnom filme Disney Channel Deň zlých vlasov s Laura Marano . Jej hlas možno poznáte aj z Mickey a Roadster Racers, 7D, a Jake a piráti nikdy nie .

Hrá tiež vo filmoch a televíznych reláciách s názvom Tvoja rodina alebo moja? Misfits , Rodinný tábor a viac. V osobnej rovine porodila druhého syna v roku 2012 a na základe nej Instagram , vyzerajú ako jedna rozkošná rodina.

7 z 18

eric-allan-kramer-good-luck-charlie

Disney Channel

Eric Allan Kramer si zahral Boba Duncana

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

8 z 18

annie leblanc a hayden summerall
Aktualizácia:

Instagram

Kde je teraz Eric Allan Kramer?

Eric môže byť v našich srdciach vždy Bob Duncan, ale to mu nezabránilo v oveľa väčšom hereckom výkone od jeho skončenia Veľa šťastia Charlie . Objavil sa v NCIS: Los Angeles , Horúce v Clevelande , Thundermania , Mike a Molly a Kosti . Naposledy bol vo filme Dáždnikové stany a komediálny seriál Chata 49 .

9 z 18

jason-dolley-good-luck-charlie

Disney Channel

Jason Dolley hral PJ Duncana

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

10 z 18

Aktualizácia:

Instagram

Kde je teraz Jason Dolley?

Hovorte o veľkej sláve! Stále chápeme, ako inak Jason vyzerá! Po skončení predstavenia zostal herec trochu skromnejší. Zjavil sa v Vrtuľníková mama a niekoľko televíznych vystúpení vrátane jeho úlohy v šou ABC Americká žena v domácnosti .

11 z 18

mia-talerico-good-luck-charlie

Disney Channel

Mia Talerico hrala Charlieho Duncana

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

12 z 18

Aktualizácia:

Instagram

Kde je Mia Talerico teraz?

Malá Mia je všetci dospelí ! Herečka pokračovala v predstavení Ruky . Tiež si užíva, že je normálnym dieťaťom.

13 z 18

havran-goodwin-goog-luck-charlie

Disney Channel

komerčná skladba pre telefóny Google Nexus

Raven Goodwin hral Ivy Wentz

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

14 z 18

Instagram

Instagram

Kde je Raven Goodwin teraz?

Raven potom nespomalil Veľa šťastia Charlie , pretože získala úlohu v BET show Byť Mary Jane . Zahrala si aj v šou Showtime ÚSMEV . A kto si ju pamätá Radosť , kde hosťovala tri epizódy ako Sheila.

15 z 18

kedy vyjde ascendent
shane-harper-good-luck-charlie

Disney Channel

Shane Harper hral Spencera Walsha

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

16 z 18

Aktualizácia:

Instagram

Kde je teraz Shane Harper?

Shane pokračoval v konaní aj potom Veľa šťastia Charlie . Bol v šou Nešikovné , relácia MTV Happyland a film Zdvihni ma . Skúsil si aj réžiu, keď režíroval krátky film s názvom Učeň . Naposledy sa objavil v sérii Hulu Učiteľ .

Shane je známy aj svojou hudbou a otvoril sa Jacobovi Whitesidesovi Lovesick Tour v roku 2016.

17 z 18

Logan Moreau Veľa šťastia Charlie

Disney

Logan Moreau a Luke Baird stvárnili Tobyho Duncana

Prejdite a zistite, čo teraz robia.

18 z 18

Logan Moreau Veľa šťastia Charlie

Instagram

Kde sú Logan Moreau a Luke Baird teraz?

Luke aj Logan potom prestali hrať Veľa šťastia Charlie “a nepoužívajte sociálne médiá, takže je bohužiaľ ťažké povedať, o čo v týchto dňoch ide!