Vyrazte von s Jennou Ushkowitz a Kevinom McHaleom v ich novom podcaste „Glee“

Pripravte sa vyraziť s Jennou Ushkowitz a Kevinom McHaleom na ich úplne nové

Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

odliaty zo sharkboya a lavagirl

Volám všetkým Gleeks - pripravte sa, pretože dvaja Radosť stars práve oznámili svoj nadchádzajúci rekapitulačný podcast. Správne, od štvrtka 16. januára môžu fanúšikovia počúvať spolu s Jenna Ushkowitz a Kevin McHale ako sa pozerajú späť na prvú sezónu Ryan Murphy Hitová séria na Showmance: The Glee Recap šou.

Pre tých, ktorí nevedia, bude to druhá sezóna hereckej šou PodcastOne. Keď mal ich podcast premiéru v marci 2019, začalo to ako spôsob, akým si najlepší priatelia môžu pohovoriť o priateľstve. Keďže sa im naďalej dostávala pozitívna spätná väzba, ktorá ich žiadala, aby hovorili o šou, ktorá odštartovala ich kariéru, Jenna a Kevin sa rozhodli, že zo šou urobia rekapitulačný podcast.Počas celej sezóny som mal pocit, že to všetko je Radosť láska, povedala Jenna Týždenník zábavy v exkluzívnom rozhovore. Náš Radosť fanúšikovia nasledovali našu kariéru potom Radosť , a naši poslucháči chceli len viac Radosť , a tak sme sa rozhodli dať im to, čo požadovali!

Dvojica prekvapila fanúšikov týmto obrovským oznámením prostredníctvom Instagramu v piatok 10. januára.

Kevin a Jenna vás prevedú prvými 13 epizódami prvej sezóny Glee! napísali titulky príspevok . Všetky spomienky, všetky BTS a herci, štáb a producenti sa spoja, aby si pohovorili o všetkom, Glee.

BFF dokonca svojim nasledovníkom oznámili, že v premiérovej epizóde sa predstaví kráľovná Radosť sama: čítaj Michele .

Lea Michele je budúci týždeň v štúdiu, aby to všetko odštartovala epizódou Pilot! Ladíte sa? oni napísali. Choďte do 1.16.20 dohnať pilota a vyrazte na prechádzku pamäťovým pruhom! A ak ste show nikdy nevideli, je to vaša šanca zapojiť sa.

Čo môžu fanúšikovia očakávať, keď sa Jenna a Kevin prejdú po pamäťovom pruhu? Z toho vyplýva, že veľa príbehov, ktoré fanúšikovia nikdy predtým nepočuli!

Nebude to príliš štruktúrované. Malo by byť toľko nových vecí [o čom hovoriť], povedala Jenna Týždenník zábavy. Osobné momenty, úvahy teraz, o ktoré sme sa možno predtým nechceli podeliť. Máme také živé spomienky na to, čo sme vtedy cítili.