Rekapitulácia ‘Glee’: ‘Prom Queen‘ - sezóna 2, epizóda 20

Dnes večer & aposs & aposProm Queen & apos epizóda & apos Veselo & apos bol v piatok večer nabitejší ako Puck a vaša rekapitulácia má Coolshippodcast.

Keď sa deti pripravovali na juniorský ples, všetci v McKinley High boli v náručí ohľadom šiat, rande a homosexuality. Zábava pre veľký tanec sa vytiahla, a tak Principal Figgins zavolal Nové smery na svoje prvé platené vystúpenie - ponuku 400 dolárov, ktorú však nemohli & apost odmietnuť.

Mercedes je dole kvôli tomu, že nemá rande a zvažuje, že sa nechystá, preto vstúpi Rachel a dvojica navrhne Samovi trojstranný rande s rozpočtom, ktorý zahŕňa cestu za 8,99 dolárov „all-you-can-eat“ do Breadsticks, tak prirodzene, prijíma. Kurt inde, Kurt označí spolu s Bretónskom, Santanou, Tinou a Lauren Zizesovou, aby im pomohla nájsť ich perfektné plesové šaty, a Puck sa rozhodne, že musí byť korunovaný za protikráľa, aby znovu získal svoju povesť na ulici, a preto požiada Artieho, aby mu pomohol vypichnite punč fľašou ginu.Kurt požiada Blaina na ples, ktorý však s nevôľou prijme. Pěnice Dalton Academy Warbler sa vyliali, že ho zbili po tom, čo šiel s chlapcom na tanec Sadie Hawkins v jeho vlastnej škole, ale napriek tomu súhlasí, že pôjde s Kurtom. Rachel testuje obálku Adele & aposs & aposRolling in the Deep & apos v audiovizuálnom klube v hľadisku a pri prechádzkach jej bývalým plameňom Jesse St. James (Jonathan Groff), aby s ňou dokončil číslo a navrhol mu, aby ho zobrala na ples.

Počas domáceho éčka, zatiaľ čo sa Bretónsko snaží pochopiť rozdiel medzi vajíčkami do jedla a vajíčkami, v ktorých sú kurčatá, sa Artie prihlási s promo návrhom v podobe Stevie Wonder & aposs & aposIsn & apost She Lovely & apos s Finnom, Samom, Pickom a Mikeom ponúkajúci sekciu bicích nástrojov. Bohužiaľ, ona hovorí, že nie, pretože môže len a len akceptovať, že ju nazval hlúpou.

Kurt chce na ples predviesť kilt, ale jeho otec aj Blaine sú proti nemu a proti banke. & Apos Pravdivý charakter, trvá na tom, že „ples je o radosti, nie o strachu“, a rozhodne sa to aj tak rozkývať.

Zrazu je čas na veľký ples McKinley High a Puck, Sam a Artie to odštartujú vydaním filmu Rebecca Black & aposs uber-vírusová pieseň & aposFriday, & apos, ktorá naráža na celú telocvičňu. Ach, a Artie si vzal rapový verš, ak by vás zaujímalo.

Po bolestivej reklamnej prestávke (proste milujeme ples) dala Rachel stredoškolákom pomalý tanec s Christinou Perri & aposs & aposJar of Hearts & apos a očami Finna po celej veci - prekvapenie pre nás, pretože sme si mysleli, že by to bol Jesse bola naštvaná! Ale keď bývalý flirt začne trieť o Rachel, Fín má dosť a začne boj priamo uprostred tanečného parketu a Sue ich oboch vytiahne.

Kandidáti sa pripravujú na korunovanie plesového kráľa a kráľovnej a hlasy ukazujú, že Karofsky drží väčšiu korunu, zatiaľ čo Kurt bol zvolený za kráľovnú plesu, čo vytvára asi najprekvapivejší a najintenzívnejší okamih v histórii & aposGlee & apos. Netreba dodávať, že Kurt je zahanbený a robí rýchle výjazdy správne, rozrušený tým, že incident ukazuje, že nedošlo k nijakému pokroku a vtip je v jeho srdci.

Na školskom dvore prenasleduje Rachel veľmi rozrušenú Quinnovú do kúpeľne, kde roztlieskavačka viní svoju stratu kráľovnej z našej prednej dámy v klube radosti a dáva jej veľkú facku. Po ospravedlnení Quinn otvára, že sa bála, že stredná škola bude jej vrcholom.

Artie je prichytený pri údere a trpí intenzívnym výsluchom v kancelárii Sue & aposs, aj keď neskôr zistíme, že rozlial limonádu, nie alkohol. Medzitým Blaine a jeho speváčky Tina a Brittany zložili skladbu „I’m Not Gonna Teach Your Boyfriend How to Dance With You“ skupiny Black Kids pre školský tanec.

Kurt znovu naberie silu a vráti sa na pódium, aby zhromaždil diadém a urobil vyhlásenie ... čo je zjavne „zjesť srdce, Kate Middleton“. Spolu s Karofským dostanú priestor na spoločný tanec. Mercedes a Santana predvádzajú Abba & Aposs & Danos, ale futbalista je príliš hrdý na to, aby mohol vyjasniť, kým v skutočnosti je, a tak sa Blaine pripojí ku Kurtu, keď padajú balóny. strop a srdcia po celom svete opuchnú šťastím.

Milovali sme všetky odkazy na popkultúru v tejto & aposProm Queen & apos epizóde & aposGlee, & apos, ale môžeme & apost počkať, kým zistíme, kto bude hrýzť prach budúci týždeň & aposs & aposFuneral & apos.

Pozerajte sa na zákulisie a apel Radosť a apos Ukážka & apos Prom Queen & apos