‘Glee’: ‘Original Song’ Recap - Sezóna 2, 16. epizóda

& apos Veselo & apos v noci ukázali & aposs & apos Originálna epizóda Song & apos, že sú schopní získať si publikum svojimi vlastnými tvorivými dielami, ale ako sa tieto nové piesne dostali k filmu New Directions at Regionals? Coolshippodcast má vašu rekapituláciu.

Warblers odštartovali 16. sériu, epizódu 16, hviezdnym prevedením Maroon 5 & aposs & aposMisery & apos, keď tancovali po sálach Daltonskej akadémie. Ale Kurt cíti extrémnu žiarlivosť, že nikdy nedostane príležitosť lietať sólo, a povzbudzuje Blaina, aby si rozmyslel svoje úvodné číslo Regionals.

Rachel kdekoľvek na McKinley High otestovala svoj prvý originál & aposOnly Child & apos - a Finn ho nazval, keď povedal, že & aposs lepšie ako jej posledný & apos My Headband & apos - ale to nehovorí veľa. Quinn si kladie za cieľ byť kráľovnou plesu, ale vie, že to dokáže aj bez školského žrebčína Finna, a tak plánuje sprisahanie, aby si udržala svojich priateľov blízko a svojich nepriateľov bližšie, aby mohla zosadiť Rachel. Kanársky maskot Warblerov, Pavarotti, sa náhle ponorí a na jeho počesť Kurt solos The Beatles & apos & aposBlackbird, & apos, ktorý pomáha Blaineovi vidieť svetlo.čo sa stalo Adamovi na laboratórnych potkanoch

Keď sa klub McKinley High Glee pripravuje na Regionals, Quinn navrhuje, aby predvádzali originálne piesne - a aby spolu s Rachel jednu napísali. Santana debutuje so svojím jedinečným názvom & aposTrouty Mouth & apos pre Sama a Puck pripravuje rockové & aposBig Ass Heart & aparáty pre Lauren Zizes počas relácie skladania piesní. Po návrate z Daltonu Blaine naznačuje, že duet Kurt / Blaine je jediný spôsob, ako majú šancu proti Novému smeru, a v intímnej chvíli v zborovej miestnosti sa Blaine chystá zabiť srdečným bozkom (alebo dvoma).

Vo vrcholnej epizóde Mercedes zrazila svojich rovesníkov na obrubníky s originálnou piesňou podporovanou klaksónom & aposHell to the No. & Nové smery sú inšpirované mesiacmi a mesiacmi odkladov od Sue a Will navrhuje, aby napísali originálnu melódiu o tom, že sme v škole najväčšími porazenými. Quinn a Rachel zdieľajú uplakaný okamih, keď hlavná roztlieskavačka povie zloženej školáčke, že to nikdy neurobí správne, čo Rachel pošle do šialenstva pri písaní piesní.

Hosť Kathy Griffin a Loretta Devine účinkovali ako porotcovia v tejto zaseknutej epizóde Regionals a keď sa otvorila opona, Oral Intensity odštartovala súťaž filmom & aposJesus Is My Friend & apos (Sonseeds). Nasledoval ale už žiadny výkon - Kurt a Blaine nechali svoju novoobjavenú romancu viesť Warblers v Hey Monday & aposs & apos Sviečky & apos, ktoré splynuli Ružová & aposs päsť čerpajúca päsť & apos Pozdvihni pohár & apos a dostal chlapcov standing ovation.

apartmánový život na palube cole sprouse

Svet & aposGlee & apos svet sa zastavil, keď sa Rachel postavila na pódium, aby svojou originálnou piesňou reprezentovala New Directions, & apos Naprav to , & apos, zatiaľ čo Kurt, Will a Finn sa na to pyšne prizerali - a klub smoliarov sa radoval z fanúšikov i nepriateľov za svoje vystúpenie & apos Loser Like Me . ‘S pravdou k dobrému športovému správaniu sa Warbleri zakorenili v súťaži s veľkými penovými prstami vo vzduchu a ani Sue nedokázala skryť, že na ňu trochu urobila dojem.

lexi z mravčej farmy

Rev davu posluchárne nás priviedol k reklamnej prestávke, ale pozerať sa na charakterovú bitku Griffinovej a aparátskej Sarah Palinovej proti duetovej akadémii & aposgayovej škole & aposboy na duete boy & apos sa oplatilo čakať. Aha, samozrejme, keď vidím, ako si nové smery odnášajú zlato.

Dnes večer & aposs & apos Originálna epizóda Song & apos zabalila do hodiny viac hudby, ako sme si kedy mysleli, že je to možné, ale pre náš klub radosti to bola hrdá chvíľa za hrdou. Nalaďte sa, pretože Coolshippodcast vám ponúka play-by-play v epizódach vedúcich k Nationals!