„Glee“: Zoznam epizód epizódy „New York“

Rozchod je taký sladký smútok a ako finále sezóny 2 z & apos Veselo & apos sa rýchlo blíži, my sa zásobujeme tkanivami a bonbónmi. Na budúci týždeň & aposs & aposNew York & apos epizóda, naše milované Nové smery smerujú do Veľkého jablka, aby (dúfajme) prevzali štátnych príslušníkov, ako je stroskotaný obchod v Kongu na Empire State Building.

Ak z našej obľúbenej šou, ktorá sa pre sezónu končí, môže prísť niečo dobré, ponúka to úplne nový zoznam skladieb, ktoré si môžete vychutnať počas leta. Nielen, že dostaneme mash-up a obal Top 40 od ​​glee klubu (klubov) v Nationals, budeme na nás vrhať úplne novú sadu originálnych piesní & aposGlee & apos.

New Directions bude kričať svoju lásku k veľkému mestu zo striech zmesou Madonna & Aposs & apos Milujem New York & apos s Frankom Sinatrom & aposs & apos V New Yorku, New Yorku & apos a na veľkej súťaži bude dievčenský zbor pre všetky dievčatá skutočne dodávaný s obálkou Usher & aposs 2004 klubový hit, & aposYeah! & apos

Nielen to, & aposGlee & apos chytia niekoľko ďalších klasických hudobných melódií predtým, ako zatiahnu závesy v sezóne 2. Rachel a Kurt zahrajú duet pre & apos Pre Good & apos od & apos Wicked, apos a z akýchkoľvek dôvodov budú chlapci z New Direction Puck, Sam, Artie a Mike zapojte sa do hry Lady and the Tramp & aposs & aposBella Notte. & apos Le cute!

Rovnako ako dobrí glejkovia, aj naše srdcia sa pumpujú rýchlejšie pri pomyslení na viac & aposGlee & apos originálnych skladieb. Nové smery sa budú zaoberať štátnymi príslušníkmi tak, ako to robili regionáli, s jedinečnými melódiami ako & apos Rozžiarte svet & apos a & aposÚžasné & apos spievané Rachel a Finn. Vokálny adrenalín nejako získal kopu, že McKinley používal tajnú zbraň - ich klub radosti, so Sunshine Corazonovou ( Charice ) zahrá tiež originálnu melódiu s názvom & aposAs Long as You & aposre There. & apos (Psst ... we & aposre onto you, Jesse St. James!)

Môžeme & apost čakať na trpkosladké & aposFinále sezóny 2 v New Yorku & apos & aposGlee, & apos, aj keď to znamená rozlúčiť sa s gangom na pár mesiacov. Epizóda „New York“ a „Nationals“ sa vysiela v utorok 24. mája.

& aposNew York & apos Zoznam epizód piesní:
- New Directions & apos Milujem New York / New York, New York & apos (Madonna / Frank Sinatra)
- All Girls Show Choir, & aposYeah! & Apos (Usher)
- Rachel and Kurt & apos For Good & apos (Wicked)
- Puck, Sam, Artie a Mike a ďalšie Bella Notte a ďalšie (Lady and the Tramp)
- Nové pokyny a aposvietiť na svet apos (& aposGlee a apos original)
- Sunshine and Vocal Adrenaline, & aposAs Long as You & aposre There & apos (& aposGlee & apos Original)
- Rachel and Finn, & aposPretending & apos (& aposGlee & apos Original)

Pozrite si promo akciu na finále v New Yorku a sezóne 2