„Glee“ zasahuje do garáže pre „Greased Lightning“ v ukážke „Glease“

& apos Veselo & apos je pripravený zasiahnuť malú obrazovku s poctou & aposGrease, & apos a teraz si Gleeks all over môže prezrieť, čo & aposs v obchode má, vrátane klipu krytu posádky & aposs & aposGreased Lightning & apos.

FOX zverejnil nové video s hrstkou členov hereckej zostavy & aposGlee & apos, kde hovorí o tom, čo & aposs pre tento týždeň & aposs príde. Je to tak, že William McKinley uvádza stredoškolskú verziu muzikálu a chlapci s ňou bojujú, aby sa stal vedúcim Danny Zuko.

Prvá epizóda elitnej sily laboratórnych potkanov

Ukážka však môže vykazovať a spojler od víťaza & aposGlee Project a víťaza apka Blake Jennera v klipe & aposGreased Lightning & apos. Vyhrá jeho postava Ryder Lynn časť Dannyho? Musíme len počkať a uvidíme.

hromoví muži vrhli mená a veky

Samozrejme, na trati je počuť aj veľa ďalších chalanov z New Direction, vrátane Chord Overstreet (Sam Evans), Samuel Larsen (Joe Hart), Jacob Artist (Jake Puckerman) a Harry Shum, Jr. (Mike Chang). Fanúšikovia môžu dokonca vidieť chlapcov v akcii, keď pracujú na choreografii proti červenému autu s detailnými plameňmi.

„Je to celkom pekné, pretože to predstavuje skutočné auto, ktoré mali na & aposGrease,“ prezrádza Overstreet. Epizóda & aposGlease a apos relácie & aposGlee & apos sa vysiela vo štvrtok 15. novembra o 21:00 EST na stanici FOX.