Rekapitulácia finále „Glee“: „New York“ - sezóna 2, epizóda 22

Dnes večer & aposs & aposFinále New Yorku & apos vo finále epizódy & apos Veselo & apos bol trpký, pretože zatiaľ čo náš obľúbený klub radosti z New Directions podrobil svoju prácu tvrdej skúške v Nationals, bol čas, aby sme sa my, gleeks, rozlúčili so sezónou 2. Coolshippodcast má vašu rekapituláciu do posledného detailu!

Sezóna 2, epizóda 22 sa začala veľkým mestským vzrušením a a capella verziou Frank Sinatra & aposs & apos v New Yorku, New Yorku a apo ako malé mestá McKinley High skúmali svoje nové diggy. V hotelovej izbe Brittany, Puck a Artie dali svojim rovesníkom prvý & aposGlee & apos originál epizódy, veľmi hlúpy & aposMy Cup. & Apos

Klub sa rozhodol, proti pokynu Will & aposs, zasiahnuť mesto kvôli originálnej inšpirácii piesňou. Keď boli v meste, skupina tancovala po uliciach a Central Parku pri húpaní súboru jednej z ich notoricky známych maškrtení, Madonna & aposs ‘Milujem New York & apos s plnohodnotnou verziou & apos New York, New York. & aposobsadenie tínedžerského plážového filmu

Finn späť v hotelovej izbe pre chlapcov a navrhla Finn duet s Rachel a Puck na neho tlačil, aby ju pozval ... znova. Medzitým, v miestnosti pre dievčatá a apos, obdivuj vankúšovú bitku, dostala Rachel text, že Finn chce, aby sa s ním stretla v Central Parku - celá oblečená. Súhlasila a dvojica sa navečerala a kráčala ulicami a znova a znova padala jeden k druhému. Keď sa priblížili k rohu ulice, chlapci z Nového smeru čakali a doručili „Bella Notte“ sprevádzanú akordeónom od & aposLady and the Tramp. & Apos Bohužiaľ, keď sa Finn pobozkal, Rachel mu to nevrátila a dala mu koniec dátumu.

Na druhý deň išli Kurt a Rachel spolu do mesta a vkradli sa do súpravy & aposWicked & apos, kde im ochranka dala 15 minút, aby vystúpili na pódium, aby ich duet vyhodili. Spoločne vystúpili „For Good & apos - od & aposWicked, & apos prirodzene - a spojili sa cez spoločné sny Big Apple.

Quinn plánovala sabotovať občanov za všetkých, pretože sa bláznila, že stratila Fína kvôli Rachel, a plánovala povedať pánovi Schueovi, že Rachel a Kurt sa stále plížili z hotela. Santana a Bretónsko ju prehovorili zo svojej rímsy a všetci traja zdieľali emotívny okamih, keď jej Quinn nechal spadnúť slzy.

Na naše prekvapenie, Matthew Morrison dostal šancu debutovať so svojou skutočnou životnou piesňou a apos Stále večer & apos on & aposGlee, & apos s improvizovaným predstavením v prázdnom divadle, ktoré ho len ďalej tlačilo k jeho snom na Broadwayi - alebo sme si to aspoň mysleli. Správy rýchlo cestujú po New Yorku a tréner vokálneho adrenalínu sa na Nové smery rozlial, že ich tréner smeruje na Broadway. Ale keď sa k nemu priblížili, položil nohu a rozhodol sa, že napokon neodíde.

Po všetkom, čo v sezóne 2 prekonali, to všetko malo prísť na štátnu príslušnosť. Celodievčenský zborový klub otvoril veľkú súťaž zábavným prevedením Usher & aposs 2004 hit, & aposYeah!, & apos a po líčení s Rachel v kúpeľni, Sunshine Corazon ( Charice ) vystúpili na pódium a predviedli originálnu melódiu & aposGlee & apos, & apos Pokiaľ ste tam ‘Pre vokálny adrenalín.

Nastal čas, aby Nový smer urobil svoj prvý krok a Rachel a Finn si navzájom preliali svoje city za oponou - a pripustila, že ho, samozrejme, miluje, ale že sa môže & apost vzdať svojich veľkomestských snov pre chlapec z malého mesta. Duetovali na zatiaľ najlepšom origináli & aposGlee & apos, Finnskom písaní & apos Predstierať , & apos a zvyšok veselého klubu vystúpili na pódium za nimi. Na konci sme dostali náš veľký nečakaný bozk, pretože Rachel jednu položila na svoju pravú lásku a miestnosť úplne stíchla. Nie je však čas na city, pretože Nové smery musia odfúknuť konkurenciu - a to dokázali - súborovým predstavením svojich originálnych & apos Rozžiarte svet , & apos, ktoré dostali standing ovation.

ktorá hrá chloe na thundermans

Zruinuje však bozk ich šanca na titul Nationals? Jesse St. James si to myslel a Ryan Murphy povedal, že dnešné finále sezóny 2 a aposs bude obsahovať bozk, ktorý všetko zmení. Bohužiaľ sa to ukázalo ako pravdivé - Nové smery sa nedostali ani do najlepšej ponuky 10 najlepších miest.

Kurt doma, Kurt sa podelil o podrobnosti svojej cesty s Blaineom pri káve a sezóna 2 sa skončila s ďalšou výmenou & milujem yous & apos - ale to & amp; nie všetko. Sam a Mercedes sa ocitli tiež v kaviarni a tam si všimneme, že sa držia za ruky. Pokiaľ ide o Santanu a Bretónsko, žiadny bozk, ale rovnako zdieľali svoju lásku jeden k druhému a Santana ju nechala ostražitú a povedala svojej blonďavej priateľke, že je skutočne múdra.

V & aposNew York & apos epizóde & aposGlee sa & apos Rachel a Finn spojili v bozku, ktorý im zničil všetko na Nationals, ale so všetkým ostatným v hre je Sezóna 3 postavená tak, aby bola zatiaľ najväčšou. Finn a Rachel, Sam a Mercedes, Will a Emma ... môžeme & apost počkať do budúceho školského roka! Kto si kedy myslel, že to hovorí?

Sledujte vystúpenie New Directions ‘I Love New York / New York, New York a podobne