„Radosť“, „Dievčatá sa chcú len baviť“ - recenzia piesne

Finská serenáda Santana s odizolovanou klavírnou verziou Cyndi Lauper & aposs & aposDievčatá sa len chcú baviť & apos v tomto týždni & aposs epizóda & apos Veselo . & apos

james z veľkého časového zhonu

Z klasickej párty hymny Lauper & aposs urobí slávnostnú poctu dievčenskej sile, zatiaľ čo sa snaží Santanu upokojiť, keď sa vyrovnáva s vytlačením zo skrine. Texty sa nemusia nevyhnutne zhodovať s aktuálnym príbehom & aposGlee & apos, ale správa funguje, keď Finn ticho spieva, ' Uprostred noci zazvoní telefón / Moja mama hovorí, že keď chceš žiť svoj život správne / Matka, drahá, my nie sme tí šťastní / Ach, dievčatá, chcú sa baviť.

Finn dostane pomoc s vokálmi od chalanov z New Directions, ale to sa týka hlavne jeho piesne a jeho šance urobiť sa príjemnými slovami povzbudenia. Nie sme si istí, či sa & aposGirls Just Want Have Have Fun niekedy zmenili na vážnu baladu, ale sláva & aposGlee & apos za to, že to funguje.Skladba sa objaví tento týždeň & aposs & aposI Kissed a Girl & apos epizóda & aposGlee, & apos ktorý tiež obsahuje obaly Dolly Parton Melissa Etheridge, Ružová , Katy Perry a k.d. lang ako súčasť celej ženskej pôvodnej zostavy piesní. Epizóda sa vysiela 29. novembra na stanici FOX.

Vypočujte si & aposGlee & apos Cast, & aposGirls Just Want to Have Fun & apos