'Glee' Cast prináša Mash-Up Adele 'Rumour Has It / Someone Like You'

Budúci týždeň v novej epizóde & aposMash Off & apos epizódy Veselo , & apos naše obľúbené postavy budú postavili proti sebe dokázať, kto môže hovoriť a kráčať - a dvaja z McKinley & aposs sassiest predvedú horúcu kašu Adele & aposs & aposRumour Has It & apos a & aposNiekto ako vy. & apos

popové piesne s náboženskou tematikou

Santana a Mercedes povedú dievčenský spevácky zbor v zmiešanom počte, čo dokazuje, že dievčenskú silu stále vlastní. Shelby Corcoran a skupina ukradnutých žien z New Directions vyjdú na pódium oblečené v čiernom a odtiaľto budú predstavovať absolútnu scénu.Mercedes otvára veci s & aposRumour Has It, & apos a predtým, ako sa skutočne dostane do refrénu, Santana valí rovnako veľkým hlasom a vysokými bodmi & aposSomeone Like You. & Apos Neradi porovnávame & aposGlee & apos so superstar Adele, ale, dobre. .. Dva hlasy sú lepšie ako jeden a toto môže byť len naša obľúbená maškrta vôbec.

Krok späť, Nové smery, pretože tentokrát pódium patrí dámam. & AposMash Off a epizóda filmu & aposGlee & apos sa vysiela 15. novembra na stanici FOX.

Vypočujte si & aposGlee & apos Obsadenie Hrajte & apos Rumour Has It / Someone Like You & apos