„Glee“: Zoznam epizód epizódy „Break-Up“

Tento týždeň & aposs epizóda & apos Veselo & apos sa volá & aposThe Break-Up & apos a je v ňom predstavený jadrové páry predstavenia & aposs zaoberajúce sa vážnou vzťahovou drámou. Herecké obsadenie predvádza niektoré z najsilnejších rozpadnutých skladieb posledných dvoch desaťročí, ktoré sú v šou.

Správy naznačujú, že štyri páry, ktorých budúcnosť je ohrozená - Finn a Rachel, Kurt a Blaine, Bretónsko a Santana, Will a Emma - všetci spoja svoje sily, aby spievali Coldplay & aposs trochu depresívna balada & aposThe Scientist. & apos Finchel a Klaine sa spojili v ďalšom tearjerker, Bezpochýb & aposs & apos Don & apost Speak . & apos Blaine a Finn, ktorých spontánny výlet do New Yorku vedie k slzavým rozhovorom s ich významnými ľuďmi, duet o Duncanovi Šejkovi & aposs & aposBarely Breathing.

Snáď najpôsobivejšou piesňou epizódy je sólové vystúpenie Blaine & aposs z roku Katy Perry & aposs & aposTeenage Dream & apos na klavíri. To je prvá pieseň, ktorú Blaine Kurtovi zaspieval, a teraz bojuje cez slzy, aby ju zaspieval znova, možno naposledy.

Po všetkej dráme okolo jej vzťahu s Finnom končí Rachel spievaním Demi lovato & aposs & aposDajte svojmu srdcu pauzu & apos s Brodym. Infekčnú popovú melódiu premieňajú na klavírnu baladu postavenú na ich harmóniách a na konci sa naozaj pustili a kvílili.

Medzitým si jedna ďalšia šťastná pieseň dokázala nájsť cestu do epizódy. Santana serenades Bretónsko s Taylor Swift & aposs & aposMine, & apos spev, ‘ Si najlepšia vec, ktorá & amp; kedy bola moja.

Catch Season 4, Episode 4 of & aposGlee & apos vo štvrtok 4. októbra o 21:00 ET na FOX.

Zoznam skladieb Break-Up & apos:
-Blaine & Finn, & aposBarely Breathing & apos (Duncan Sheik)
-Rachel & Brody a ďalšie Dajte svojmu srdcu pauzu a ďalšie (Demi Lovato)
-Blaine, & Teenage Dream & apos (Katy Perry)
-Finn, Rachel, Kurt & Blaine, & apos; Don & apost Speak & apos (bez pochybností)
-Santana & aposMine & apos (Taylor Swift)
-Finn, Rachel, Will, Emma, ​​Bretónsko, Santana, Kurt & Blaine a ďalšie Scientist a ďalšie (Coldplay)

Ďalej: Vypočujte si 'Glee' Cast Cover 'Don't Speak'

Pozrite si promo akciu Rozchod & apos