Herci „Glee“ Blake Jenner + Melissa Benoist sú údajne zapojení

Zatiaľ čo & apos Glee & Fanúšikovia apos sa radujú z toho, že Will a Emma konečne zviazali uzol, skutočná svadba pre herecké obsadenie speváckeho sitcomu je na obzore! Hviezdy skupiny & apos Blake Jenner a Melissa Benoist potvrdili, že sú zasnúbení.

Americký týždenník uvádza, že Jenner a Benoist, ktorí hrajú Ryder Lynn, respektíve Marley Rose, sú oddaní. Aj keď zástupcovia oboch subjektov & aposGlee & apos odmietli komentovať, zdroj tvrdí, že to predstavuje skutočnú dohodu.

Jenner si najskôr získal slávu po víťazstve v druhej sezóne reality súťaže a apos Projekt radosti , & amp; v ktorých súťažiaci bojujú o úlohu v uznávanej sérii FOX. Dvadsaťročný mladík vylúčil 13 svojich konkurentov, aby si zaistil miesto v šou ako Ryder.24-ročná Benoist, na druhej strane, sa pripojila k & aposGlee & apos počas 4. sezóny, debutovala ako „nová Rachel Berry“ po čítaj Michele Postava & aposs mieri na postgraduálne štúdium na veľkomeste McKinley High.

Dvojica mala v šou skutočne krátky románik a svoj skutočný vzťah si najskôr potvrdili počas chatu na Twitteri A Kanada . Keď sa fanúšik Jennera spýtal, či sa Benoist stretáva mimo obrazovku, herec udržal svoju odpoveď krátku a sladkú s „mňam“ a smajlíkom.

Po zverejnení ďalších podrobností zostaňte naladení na ďalšie správy o zásnubách Jennera a Benoista a apossa. Dovtedy obom posielame veľkých gigantických gratulácií.