Gigi Nádherné dokumenty Transgender Journey v emotívnej upútavke „Toto je všetko“

Dlhoroční fanúšikovia Nádherné zuby , ktorá sa ako prvá katapultovala na hviezdu internetu ako guru krásy a vlogerka v rámci komunity YouTube, si už plne uvedomuje svoj veľmi verejný prechod ako mladej transrodovej ženy.

Ale s debutom pripravovaného dokumentu This Is Everything: Gigi Gorgeous , režírovaná dvojnásobnou držiteľkou Oscara Barbarou Koppleovou, tak fanúšikom hardcore, ako aj predtým nezasväteným, sa ešte viac nazrie do príbehu Gigi & aposs. (A áno, vyzerá to, že to bude emotívne - a nádherný. )

Film, ktorý má premiéru 8. februára ako pôvodný film YouTube Red (a vybraných kín 3. februára), sleduje život Gigi & aposs: od dospievania ako Gregory Lazzarato cez vlogera krásy Gregoryho Gorgeousa až po Gigi, blonďatú bombu, ktorou je dnes .je nash grier s niekým

Film sa bude zaoberať aj jej rodinnou a apossovou reakciou, smrťou matky Gigi & aposs, ako aj minuloročným zámorským strachom, počas ktorého bola Gigi zadržaný na dubajskom letisku za to, že bola transrodová, o ktorej hovorila ako o „jednom z najdesivejších okamihov“ svojho života.

„Mať Gigi šťastnou je oveľa dôležitejšie ako ja mať starého Grega,“ vysvetľuje jej otec v prívese a bojuje proti slzám.

Sledujte trailer This Is Everything: Gigi Gorgeous vyššie a pozrite si úplnú zhrnutie nižšie uvedeného dokumentu.

Existujú nejaké obmedzenia pre vašu lásku k rodine? Toto je Všetko: Gigi Gorgeous líči intímnu cestu Gigi Lazzarato, nebojácnej mladej ženy, ktorá začala život ako Gregory Lazzarato, zverejňovaním videí o kráse a móde na YouTube zo svojej spálne, aby neskôr vyšla ako transrodová žena pred miliónmi divákov. Film režírovaný dvojnásobnou držiteľkou ocenenia Oscar® Barbarou Koppleovou poskytuje surový a odhaľujúci pohľad do života, ktorý nikdy neohrozuje šťastie, a zdôrazňuje neutíchajúcu a bezpodmienečnú lásku rodiny k dieťaťu.

koľko rokov má holubica cameronin priateľ

Spoznajte svoju internetovú hviezdu: Najslávnejší YouTubers a Viners