Buďte pripravení to „otriasť“, pretože stanica metra sa v roku 2020 opäť stretáva

Buďte pripravení to „otriasť“, pretože stanica metra sa v roku 2020 opäť stretáva

Jason Decrow/AP/Shutterstock

Pozývame všetkých fanúšikov hudby - Stanica metra sa chystá vydať novú hudbu! Jasné, to je pravda, skupina, ktorá vám priniesla infekčný bop roku 2007, Shake It, sa chystá vrátiť sa. Skupina pozostávala z Trace Cyrus a Mason Musso - bratia z Hannah Montana hviezdy Miley Cyrus a Mitchel Musso -možno oznámili svoj oficiálny rozchod už v roku 2017, ale vyzerá to tak, že milovníci emo hudby všade v blízkej budúcnosti môžu od dvojice očakávať nové melódie.

Práve sme dokončili našu tretiu pieseň späť dohromady za posledný týždeň. Takže to ide naozaj dobre, povedala Trace AltPress v rozhovore vydanom v piatok 20. decembra. Cieľom je, aby som sa sem vrátil potom, čo strávim prázdniny s rodinou, a potom natočím náš prvý videoklip a predstavím singel.drake a josh obsadenie vtedy a teraz

Potom, čo potvrdil, že nová hudba skutočne príde čoskoro, 30-ročný otvoril svoje rozhodnutie znova sa stretnúť.

Myslím si, že pred niekoľkými rokmi som sa natoľko popálil po turistickej stránke hudby, že som si len chcel dať voľno a dať dohromady svoj osobný život, priznal. A teraz sú to len veci ako TikTok a Spotify a všetky tieto nové veci, ktoré predtým neexistovali, spôsobili, že „Shake It“ a stanica metra vzlietli úplne novým spôsobom, o ktorom sme si mysleli, že sa to nikdy nestane. Je to naozaj úžasné, a práve to nás inšpirovalo k tomu, aby sme sa opäť dali dohromady a tvorili nové piesne.

ariana grande vlasy dole jingle ball

Čo sa týka toho, čo môžu fanúšikovia počuť pri počúvaní ich nových piesní, stanica metra vám ponúkne niekoľko epických tanečných skladieb.

Je to určite tá pozitívnejšia tanečná atmosféra, povedala publikácii Trace. Myslím si, že sme v bode, keď chceme dať fanúšikom presne to, čo chcú získať. Nejde o vytváranie piesní, ktoré chceme počuť alebo ktoré sa nám páčia. Myslím si, že ako umelci to robíme mnohokrát [a] a náš názor začína znamenať viac, ako je názor fanúšikov alebo názoru zvyšku sveta. A práve teraz chceme dať ľuďom to, čo chcú, a skutočne mať tých 40 najlepších optimistických tanečných skladieb, na ktoré sa môžete pozrieť.