Georgia z filmu „Angus, tangá a dokonalé šmírovanie“ nechce pokračovanie

angusthongsstill

Paramount Obrázky

s kým teraz chodí mattyb

Teraz je žena, nosí podprsenku! Pamätajte si Angus, tangá a dokonalé šmírovanie ? Samozrejme, že áno, je to pravdepodobne jeden z najlepších filmov všetkých čias -skutočná klasika. A má takmer desať rokov !!! Okrem poskytovania najlepšieho inšpirácie na Halloween všetkých čias (plnená oliva, ktokoľvek?) Sme sa veľa dozvedeli od Georgia Nicholson a The Ace Gang - ako nikdy nedať kamarátovi štvorku za nos.

Tiež nám to poskytlo stupnicu odposluchu, ktorá nám prišla veľmi vhod, keď naša mama odmietla opustiť miestnosť, keď sme sa pokúšali odhaliť všetky špinavé (PG) detaily nášho najnovšieho spojenia s našimi kamarátmi. V zásade máme Gruzínsku za čo ďakovať.Preto sme boli potešení, keď sme videli herečku Georgia Groome Nedeľný brunch minulý víkend. A ona už vyrástla. Georgia sa v šou predstavila s Michaelom Sochom, aby propagovala ich nový film Dvojité rande - 'hororová komédia' o chlapcovi, ktorého v rámci obete zvádzajú dve desivé, ale krásne ženy.

victoria justice 14 rokov

'Bol to dosť nízky rozpočet,' vysvetlila Georgia. „Takže nie príliš dlho [na filmovanie]. Bolo to asi päť týždňov. '

angus tanga georgia teraz

Georgia hovorila aj o svojom časovom natáčaní Angus, Tangá ale nemal o tom obzvlášť skvelé veci, tbh.

'Bolo to ako detské ihrisko,' povedala Georgia. „Ja by som sa nutne nevrátil - bolo to veľa bozkávania ... V tej dobe urobili [pokračovanie], ale nemyslím si, že by to niekto urobil. Angus bolo to pekné, ale nemyslím si, že druhý by stál za to, takže sme boli celkom radi, že sme sa nemuseli vrátiť. “

koľko sezón kopať to

EUGH. To je tak za údolím Smutného mesta.

Tento príspevok napísala Ruby Norrisová. Pôvodne sa objavil na našom sesterskom webe tepelný svet .