„Game of Thrones“ Season 8 Episode 5 Reactions: See the Best Memes and Tweets

Hra o tróny Reakcie v sezóne 8, epizóda 5, sú intenzívne po tom, čo séria v nedeľu večer (12. mája) hodila viac ako jeden krivočar. Od smrti viac ako niekoľkých postáv až po Daenerys Targaryen, ktorá si vzala King & aposs Landing a pokúsila sa zosadiť z trónu Ceresi Lannister, nebola táto epizóda zďaleka nudná.

tínedžerský plážový film 3 dátum vydania

*** SPOILERY Vpredu ***

Mnoho fanúšikov malo problém s násilnými akciami a oblúkmi postáv od Daenerys. Niektorí diváci tvrdili, že to nedávalo zmysel, keď napriek zvoneniam na vzdanie sa kapitána praskla a spálila spoločnosť King & aposs Landing.Fanúšikovia tiež mali zmiešané reakcie na dvojitú smrť Ceresi a Jaime Lannistera a apossa, zatiaľ čo Cleganebowl - veľké zúčtovanie medzi Houndom a Horou - nakreslilo niektoré veselé memy. Na jednej veci sa môže internet dohodnúť? Zdá sa, že tento týždeň & apossová epizóda vyvolala medzi fanúšikmi reakciu nenávisti.

Fanúšikovia mali k epizóde 8 sezóny 8 silné názory a vybrali sa na Twitter, aby zdieľali svoje frustrácie pomocou mémov a GIF. Ďalej si pozrite najlepšie reakcie na túto epizódu.

obsadenie chôdze na zapamätanie

Sériové finále Hra o tróny sa vysiela v nedeľu 19. mája.