Výročie finále „Game of Thrones“ odhaľuje, že fanúšikovia sa o rok neskôr stále váľajú

The Hra o tróny finále vysielané na HBO presne pred rokom, dnes (19. mája), a fanúšikovia využili show & aposs výročie na zamyslenie, či bol koniec naozaj že zlé.

Aj keď veľa finálových sérií zanecháva v ústach fanúšikov a v kyslom prostredí ( Stratený a Ako som spoznal vašu matku sú určite na zozname najhorších koncov), GoT & aposs veľmi očakávaný záver dostal odpor, aký sme nikdy predtým nevideli. V skutočnosti by bolo nazvať reakciu na finále „polarizačnou“ by bolo podhodnotením.

zac efron a vanessa hudgens 2014

Nielen, že diváci boli pobúrení mnohými sklamanými dejovými postavami, ale veľa z nich malo pocit, že autori seriálu & aposs, David Benioff a Dan Weiss, túto známku úplne minuli.*** SPOILERY Vpredu ***

Po ôsmich sezónach budovania a vývoja postáv sa to skončilo na Bran Stark ako kráľ siedmich šiestich kráľovstiev vysťahoval Jon Snow a Daenerys sa pred vraždou z rúk svojho milenca-synovca zmenila na „šialenú kráľovnú“.

Dá sa povedať, že to nebolo to, čo fanúšikovia očakávali. Mnohých to tak naštvalo, že vytvoril celú petíciu naliehanie na HBO, aby prerobilo celú ôsmu sezónu.

Teraz, o 365 dní neskôr, stále mnoho diskutuje o tom, či GoT finále bolo také hrozné. Zatiaľ čo niektorí spomínali na túto šou a apossili srdcervúce úmrtia a nezabudnuteľné chvíle ...

čo teraz robí Sterling Knight

... ostatní udržiavali finále bolo jedným z najhorších v televíznej histórii.

Jednou osobou, ktorá nesúhlasí, je herečka Carice van Houten, ktorá stvárnil Melisandra . Povedala, že kritika fanúšikov seriálu „je trochu nevďačná“.

„Niektorí ľudia boli tak sklamaní, pretože všetko predtým bolo také dobré,“ povedala Insider tento týždeň. 'Mali ste také skvelé časy a potom áno, budete sklamaní, pretože to nepôjde presne tak, ako ste očakávali.'