Herečka „Hra o tróny“ tvrdí, že jej dieťa bolo „unesené“

Hra o tróny herečka Josephine Gillan, ktorá v skorých sezónach stvárňovala Mareiho prostitútku v Littlefinger a bordeli Aposs, si vzala na svoje účty na sociálnych sieťach tvrdenie, že jej dieťa bolo tento mesiac 'unesené'.

Osemmesačnú dcéru Gillan & Aposs, Gloria, si údajne vzali izraelské sociálne služby 7. augusta. Začiatkom tohto roka sociálne služby údajne odviezli Gloriu do domu Gillan & Aposs & Aposs, kde sa o ňu mali starať, zatiaľ čo Gillan prekonala popôrodnú depresiu.

Herečka na ňu napísala GoFundMe že sociálne služby sa vrátili do jej priateľa a domu apossovcov o tri mesiace neskôr, o 12:30 ráno, a odviezli Glóriu do inej rodiny. Gillan tvrdila, že nesmie vidieť svoje dieťa ani nadviazať akýkoľvek kontakt s rodinou. Gillan dodala, že nevie a vôbec nevie, kde sa momentálne Gloria nachádza.Gillan zdieľal, že v čase odstraňovania dieťaťa a apossov nebola prítomná a že rodina bola rovnako šokovaná ako ona. Trvala na tom, že ani ona, ani jej priateľ a rodina apossovcov neurobili „nič zlé“.

„Vyhrážali sa, že vezmú moju kamarátku do väzenia, ak nepodá a nebude dať našu Glóriu! Pochodovali ju s políciou po oboch jej stranách a odviezli ju do noci! To, čo izraelské sociálne služby urobili, je nezákonné a bojujem za to, aby som ju získal späť, “napísal Gillan.

Gillan požiadala svojich stúpencov a podporovateľov GoFundMe o akékoľvek dary na pomoc so súdnymi trovami, ako aj o ich modlitby.