Gabi DeMartino dostane prácu a natankuje fámy, že sa snaží byť Ariana Grande

Operácia Gabi DeMartino bude vyzerať ako Ariana Grande

Instagram / Getty

Urobil Gabi DeMartino stačí si nechať urobiť plastiku nosa, aby vyzerala viac Ariana Grande ?

YouTuber si za posledné roky získala veľkú nenávisť po tom, ako ju obvinila Ďakujem U, ďalej fanúšikov speváčky, pretože sa príliš snažili byť ako speváčka. Gabi teraz odhalila, že si urobila operáciu nosa - a hoci trvá na tom, že je to niečo, čo urobila pre seba, prirovnania k Ari opäť zaplavujú jej príspevky na sociálnych sieťach.

Cítil som, že som sa v tejto chvíli stal mnou, napísala Gabi emotívny príspevok na Instagrame o transformácii. Ďakujem @drjbloom za to, že si urobil niečo, čo som roky chcel, skutočnosťou. #newnosenewlife.

Niektorí fanúšikovia ju rýchlo obvinili, že sa kvôli chirurgickému zákroku viac podobala na 25-ročnú speváčku. Copycat, napísal jeden fanúšik a druhý dodal, áno, rovnako ako Arianin nos. Presne ako som očakával.

Gabi DeMartino Ariana Grande Komentáre

Instagram

Gabi dokonca použila text z novej piesne Ariany 7 prsteňov pre jej titulok na Instagrame, takže jasné porovnanie s Ari je niečo, čo úplne objíma.

je Shawn Mendes randí s Camilou
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

páči sa ti môj nos? jeeeej ďakujem, práve som si to kúpil ⛏ @fashionnova

Príspevok zdieľaný používateľom Gabi DeMartino (@gabi) 18. januára 2019 o 12:56 PST

Ale ona trvala na tom, že jej nový nos nemá nič spoločné s brunetkou. 23-ročný vysvetlené vo videu na YouTube že podstúpila operáciu, pretože sa jej skutočne nepáčil jej pôvodný nos. Mám všetky tieto chrupavky navyše, vysvetlila. Som si celkom istý, že vidíte, čo sa mi na mojom nose nepáči. Je to naozaj tučné, pohybuje sa to a nepáči sa mi, ako sa to šíri tak dlho, keď sa usmievam. Na nozdrách musím doslova kontúrovať.

Nos Gabi DeMartino

YouTube

Niektorí fanúšikovia rýchlo skočili na obranu hviezdy YouTube. Krásny so starým nosom a novým, napísal jeden fanúšik. Ale to, čo je skutočne najkrajšie, je vaše šťastie!

Gabi DeMartino Ariana Grande Komentáre

Instagram

Gabi DeMartino Ariana Grande Komentáre

Instagram

As Vegánsky zážitok čitatelia vedia, že to nie je prvýkrát, čo bola obvinená z kopírovania speváčky. Potom, čo si fanúšikovia všimli, ako sa tieto dve dámy podobajú, Gabi pokračovala a zverejnila video, kde jeden deň predstierala, že je Ariana.

Gabi Demartino sa vydáva za Arianu Grande

YouTube

Rýchlo za to dostala veľkú oporu a video dokonca upútalo Arianinu pozornosť. Áno, to nie je ono, Ari o tom tweetovala.

Bola to paródia, ospravedlňujem sa, ak som ťa naštval. Kiežby som to nezverejnil, odpovedala Gabi. S pozdravom fanúšik.

Ale potom, čo fanúšikovia bývalej hviezdy Nickelodeonu naďalej posielali YouTuberovi veľa nenávisti, Ariana sa opäť prihlásila na Twitter. Len som bola zábavná, vedela som, že sa budú smiať na tom mojom zlom dieťati, napísala. Tu je všetko láska, to vieš. Ale nabudúce môžete nosiť neutrálnejšie tóny a nerozosmiať mačku. JK.

A hoci je teraz medzi dámami všetko v poriadku (Gabi sa dokonca objavila v Ariane Ďakujem U, ďalšie hudobné video ), youtuberka neskôr priznala, že to zobrala príliš ďaleko. Parodoval som ju vo svetle, ktoré sa mi nepáči, Gabi priznal. Bol som príliš inšpirovaný, a preto som ju prestal sledovať na Instagrame, aby som sa mohol naučiť byť svojou vlastnou osobou.

koľko stoja lístky na oscarov

Vysvetlila tiež, že hoci Ari používa na inšpiráciu, je to všetko z lásky. Som jej veľkým fanúšikom. Veľa ľudí si to nesprávne vysvetľuje, Gabi povedal . Očividne som veľmi ovplyvnený. Môj make -up je tak ovplyvnený ňou.

Gabi Demartino

YouTube

Rozšírenia a všetky tieto veci, áno, som tak inšpirovaný. Jej vlasy sú krásne. Je to veľmi krásne dievča, pokračovala. Nechcem byť ňou, som veľmi šťastný ako ja. Milujem svoj život, milujem to, čo robím, ale na konci dňa, keď chcete vidieť ako: „Ach, čo si mám obliecť na túto udalosť?“ Alebo: „Ako si mám urobiť vlasy a líčenie?“ očividne nájdete niekoho, kto napodobňuje váš vzhľad a má váš štýl, aby získal inšpiráciu.

Porovnania bokom, obe tieto dámy nie sú krásne!