Freddie Combs Loses 400 Lbs., Spieva „Wind Beneath My Wings“ na „X Factor“

Freddie Combs kedysi vážil 920 libier. Vypracoval si chvost, aby schudol 400 libier, a nebol hotový. Momentálne sedí na invalidnom vozíku, ale chce dokázať viac schudnúť a stáť pri speve & apos X Factor . & apos To & aposs veľký cieľ, ale má talent, aby sa v tejto šou dostal ďaleko.

V dnešnú večernú a apossovú (27. septembra) epizódu konkurzu spieval 41-ročný Combs melodramatickú baladu & aposWind Beneath My Wings & apos. Často vydarenú pieseň znel sladko a emotívne a dodal jej bohatosť a hĺbku. Jeho nebeský, cherubický hlas mal medový tón ako Susan Boyle a získal si nás - všetko pri sedení.

Keďže sedel kvôli svojej veľkosti, používal ruky na expresivitu a komunikáciu pri speve, čo bola efektívna stratégia. Ale nemusel použiť svoje telo, aby nás bavil, pretože jeho hlas dokázal všetko.

Dozvedeli sme sa, že Combs, južanský džentlmen, je ministrom, ale kvôli svojej obezite je zdravotne postihnutý. V roku 2009 takmer zomrel, ale pracuje na získaní zdravia.

Sudcovia ho milovali, a nie preto, že by ho kvôli jeho stavu ľutovali alebo s ním cítili súcit.

Simon Cowell uviedol, že si predstavuje Combsa, ktorý spieva práve túto pieseň v stoji, a verí, že spolu môžu Combs a & aposX Factor & apos urobiť viac práce, aby ho postavili a zaspievali túto pieseň na živom pódiu. Pokračovanie v šou by ho mohlo motivovať k ďalšiemu znižovaniu hmotnosti.

Tiež veríme v Hrebene!

Je naštartovaný do tábora s jednomyseľným prijatím od spoločnosti Cowell and Co.