Frankie Muniz je oficiálne otec! Tu je to, čo dnes hviezdi „Malcolm v strede“

Čo sa stalo s Frankie Munizom?

Ukázalo sa, že z bývalej detskej hviezdy je teraz otec! V stredu (24. marca) Muniz odhalil, že s manželkou Paige Price privítali svoje prvé dieťa, chlapca.

Muniz to oznámil v príbehu Instagram so slzami v očiach a zdieľal: „Som otec, chlapci. Tak veľmi ich ľúbim.' Klip označil ako „Milujem svoje dieťa tak veľmi a viac milujem svoju ženu.“V septembri 2020 pár oznámil, že to očakávajú, prostredníctvom videa na YouTube. Price vo videu hovorila o ich predchádzajúcom boji s plodnosťou a pripustila, že bola prekvapená, že s nimi očakávajú začiatok. Nasledujúci mesiac odhalili, že sa im narodí chlapček.

Muniz dominoval v televízii aj na veľkej obrazovke na začiatku 2000. rokov a vymenil si úlohy v seriáloch a filmoch ako Malcolm v strede, agent Cody Banks, Lizzie McGuire a Big Fat Liar, okrem iných projektov. V posledných rokoch si však herec udržiava relatívne nízky profil, zameriava sa viac na televízne portréty a hosťovské spoty, ako aj na podnikateľské úsilie.

Po jeho šesťročnom behu ďalej Malcolm v strede Skončil v roku 2006, od herectva si dal polovičnú prestávku a stal sa profesionálnym vodičom závodného automobilu. Okrem herectva a závodenia sa taktiež ponoril do hudobného priemyslu. Od roku 2012 do roku 2014 sa stal bubeníkom skupiny Kingsfoil. O tri roky neskôr začal riadiť skupinu Astro Lasso, ktorú tvoria dvaja jeho bývalí spoluhráči.

Pokiaľ ide o televízne a filmové úlohy, Muniz hral v dvoch z nich Sharknado filmy pred súťažou v sezóne 25 Tanec s hviezdami v roku 2017. Bol partnerom profesionálnej tanečnice Witney Carsonovej a v súťaži sa umiestnil na treťom mieste. Muniz prezradil počas svojho DWTS spustiť, že predtým utrpel deväť otrasov mozgu, ako aj „niekoľko“ malých úderov , z ktorých niektoré sa vyskytli počas jeho pôsobenia ako vodiča závodného auta. Kvôli zraneniam utrpel stratu pamäti a nepamätá si veľa svojho času stráveného ako dieťa alebo dospievajúci.

Muniz a Price 21. februára 2016 a randiť začali v októbri toho roku. Muniz položil otázku v novembri 2018 na Pinal Fairgrounds Lantern Fest v Casa Grande v Arizone. 3. októbra 2019 manželia utiekli, aj keď neskôr usporiadali tradičný obrad pre rodinu a priateľov 21. februára 2020. Tento dátum mal zvláštny význam, pretože to bolo 4-ročné výročie dňa, keď sa prvýkrát stretli.

V roku 2018 kúpili spoločnosti Price a Muniz Ohromujúce olivové oleje a octy v Scottsdale v Arizone. V obchode boli k dispozícii rôzne oleje na varenie a ocot, šaláty, cestoviny, kozmetické výrobky, kuchynské potreby a ďalšie. Pár predali svoje podnikanie v januári 2021.

Dnes majú Muniz a Price svoje vlastné Kanál YouTube , a zdá sa, že Muniz stále sem-tam koná, taj keď je pravdepodobné, že teraz sa najviac teší na úlohu nového otca.