Líšky predstavili povznášajúce video „Feet Don’t Fail Me Now“

Líšky Hudobné video & apos k jej najnovšiemu singlu „Feet Don & apost Fail Me Now“ dokáže udržiavať stopu a povznášať posolstvo bez toho, aby sa spoliehala na unavené tropy.

Aj keď je video v súlade s pôvodnou témou hľadania sily na opustenie násilnej situácie, zameriava sa na rodinný vzťah a ťažkosti spojené so zanedbávaním rodičov. Líšky vystupujú ako náhradná matka svojho malého brata, pretože ich matka je katastrofou vraku ľudskej bytosti, ktorá trpí svojimi nezverejnenými problémami. Mimochodom, nikto z tejto rodiny nevyzerá príbuzne - ale taká je povaha mnohých genofondov, takže sme kvôli umeniu ochotní pozastaviť neveru.

Keď Foxes nie je v práci kvetinárstva, trávi čas povzbudzovaním malého brata a apoštola k tancu. Berú veci do (doslova) nebezpečných výšok, keď vykonáva svoje vlastné rutiny na strechách spolu so skokmi a prevráteniami. Nakoniec ho vidíme nakukovať cez sklenené okno, aby sledoval hodinu baletu, v zúfalej snahe pridať sa.Malý tanečník s pomocou svojej veľkej sestry využije svoju príležitosť predviesť jedno popoludnie svoje schopnosti v tanečnom štúdiu plnou silou. Samotná baletka zaostala za zvyškom svojej triedy, pričom všetky sa zdali okamžite zmiznuté z areálu, ale je dobré, že si pri zbieraní vecí pripomína lenivosť.

Brat Foxes & apos sa okamžite pustí do svojho vlastného, ​​choreograficky vytancovaného tanca, na veľkú radosť pomaly sa pohybujúcej baletky, ktorá je viditeľne ohromená. Na chvíľu zabudneme na zanedbávaný domáci život, do ktorého sa nakoniec Foxes a brat bratia vrátia, ale vo videu je koniec optimizmu a aspoň má svoju sestru.

Vyššie si pozrite video spoločnosti Foxes & apos 'Feet Don & apost Fail Me Now'.