Hviezdna štvorka Zhavia Ward údajne uzavrela miliónové dohody s vydavateľstvom Columbia Records

Zhavia Ward sa podľa TMZ oficiálne stala členom rodiny Columbia Records.

Sedemnásťročný spevák, ktorý ohromil divákov ako súťažiaci v úvodnej sezóne prehliadky speváckych súťaží Fox & Aposs, The Four: Battle for Stardom , má údajne podpísal s hudobnou spoločnosťou dohodu o nahrávaní za niekoľko miliónov dolárov .

priateľ emma watson október 2018

Počas svojho pôsobenia v show a prvej sezóne sa Ward stala obľúbenou fanúšičkou svojho bohémskeho oblečenia a predvádzacích vokálov. Obzvlášť to bolo jej stvárnenie Khalid & Aposs 'Location' in its entry that jumpstarted her fanbase.V šokujúcom vývoji udalostí bola Wardová zosadená z trónu po tom, čo ju v slepej uličke typu „všetko alebo nič“ prekonala Kendyle Paigeová. Kvôli protestom fanúšikov nad elimináciou sa však stala jednou zo štyroch ďalších hráčok pozvaných späť na druhú šancu súťažiť.

Aj keď bojovala dosť na to, aby sa stala finalistkou turnaja šampiónsky titul nakoniec získala jej kolegyňa uchádzačka Evvie McKinneyová .

pes s blogom kedysi a dnes

Napriek porážke neboli snahy mladých interpretov o úspešné série márne.

Spoločnosť TMZ oznamuje, že v zmluve spoločnosti Ward & aposs, ktorá bola obstaraná ako prvá predajňou, je pri jej prvom rekorde záloha vo výške 700 000 dolárov a 18% licenčných poplatkov. Vzhľadom na komerčný úspech jej debutu mohla sólistka potenciálne získať bonus 750 000 dolárov za svoje druhé LP a kolektívna 200 000 dolárov za svoje tretie a štvrté albumy.

Ako už bolo oznámené, iba okamihy pred ukončením sezóny jedno finále, bolo oznámené, že Štvorka bol obnovený na druhé kolo , vysielané toto leto.

dove cameron teen choice awards

Štvorka Sezóna 2 bude mať premiéru 7. júna 2018.