Piate harmónie a vzostupy a pády Camily Cabello: Feud, Leaving the Group, More

Piata harmónia a Camila Cabello

Matt Baron/BEI/Shutterstock

Dlhá cesta. Sledovanie Camila Cabello Odchod z Fifth Harmony priniesol medzi speváčkou a jej bývalými spoluhráčmi niekoľko vzostupov a pádov Ally Brooke , Normani Kordei , Dinah Jane a Lauren Jauregui.

V decembri 2016 havanská speváčka oznámila, že bude odstúpenie od skupiny , ktorý bol vytvorený na X faktor v roku 2012. Po štyri a pol roku, čo sme spolu, nás prostredníctvom jej zástupcov informovali, že Camila sa rozhodla odísť z Piatej harmónie. Prajeme jej všetko dobré, zvyšným členom Piatej harmónie zdieľané prostredníctvom Twitteru v tom čase.Po ich verejnom vyhlásení Camila odpovedala vo svojom vlastnom príspevku na sociálnych sieťach.

Povedať, že boli práve informovaní prostredníctvom mojich zástupcov, že „opúšťam skupinu“, jednoducho nie je pravda. Presne ako povedali ostatné dievčatá v ich vyhlásení o ich plánoch som mal tiež v pláne pokračovať vo svojom vlastnom sólo úsilí v novom roku, ale nemal som v úmysle ukončiť veci s Fifth Harmony týmto spôsobom, Camila napísal . Bez ohľadu na to, aké smutné je vidieť, že sa táto kapitola končí týmto spôsobom, budem ich naďalej podporovať ako jednotlivcov a ako skupinu. Neprajem im nič iné, len to najlepšie, všetok úspech vo svete a skutočné šťastie.

Napriek tomu, že si navzájom priali, fanúšikovia sa pýtali, či odchod vedlí k sporu medzi 5H a Camilou. Po Popoluška Hviezdne vyhlásenie sa stalo virálnym, skupina zdieľala jeden posledný príspevok na sociálnych médiách o celej situácii a poznamenala, že sa nechceli zapojiť do bitky, ktorú sme povedali, povedala.

Naozaj sme boli zranení. Sme spolu takmer päť rokov cez vzostupy a pády , Piata harmónia Prečítaný príspevok na Twitteri . Skutočne podporujeme rozhodnutie každého urobiť niečo, čo ho robí šťastným, a za týmto účelom prajeme Camile všetko najlepšie, aj keď je z toho, ako ona a jej tím situáciu zvládli, zarmútený. Je ťažké sledovať Camila, ako odchádza z tohto špeciálneho sveta, ktorý sme s vami vybudovali, ale spoločne sa pohneme dopredu.

Potom pokračovali v vydávaní jedného albumu ako štvorice marec 2018 na dobu neurčitú . V priebehu rokov si dievčatá na seba zdanlivo hádzali tieň a hovorili o tom, či medzi nimi skutočne došlo k hádke alebo nie.

V auguste 2019 Camila ubezpečila Rozmanitosť že medzi ňou a ostatnými štyrmi dievčatami nebola nevraživosť. Kurzy nášho života sa uberali, vysvetlil hudobník. Ale keby som niektorého z nich videl na odovzdávaní cien, pozdravil by som ho a bolo by to úplne super. Zdá sa, že došlo k resetovaniu len kvôli množstvu času, ktorý uplynul.

V našej galérii nájdete časovú os vzostupov a pádov Piatej harmónie s Camilou za tie roky.

1 z 12

Shawn Mendes Camila Cabello

Chelsea Lauren/Variety/Shutterstock

November 2015

Keď sa Camila spojila s Shawn Mendes pre ich pieseň Viem, čo si robil minulé leto, sa začali šíriť fámy Fifth Harmony. Camila ich rýchlo zavrela na sociálnych sieťach. Na svete nie je dostatok času vysvetliť sa ľuďom, ktorí si už myslia, že poznajú tvoje úmysly ... tak to nechaj tak, ona v tom čase tweetoval .

2 z 12

Camila

Twitter

December 2015

Piata Harmony zdieľala na Twitteri fotografiu neskorého nočného sedenia bez Camily.

3 z 12

Camila

Instagram

Apríl 2016

Ally zdieľa fotografiu Fifth Harmony, ktorá navštevuje a Britney Spears koncert, ale Camila na obrázku nebola.

4 z 12

Dnešná šou s piatou harmóniou, New York, USA

Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

December 2016

Skupina oznámila odchod Camily.

aktéri v tom všetkom alebo ničom

5 z 12

Vyzerá to dobre, dievča! Camila Cabello

Február 2017

Camila sa zhovárala Časopis Seventeen a odhalil, prečo ona opustil kapelu . Piata harmónia nebola maximálnym vyjadrením mňa jednotlivo, vysvetlil spevák. Mojím cieľom je byť odvážny a otvoriť svoju dušu.

Tiež povedala Billboard v ten istý mesiac bolo veľmi intenzívne odísť. Je pre mňa ťažké o tom hovoriť, dodala. Robí ma to smutným.

6 z 12

Piata harmónia

adadEric Charbonneau/Shutterstock

Apríl 2017

Zostávajúce dievčatá z Piatej harmónie hovorili o tom, že sú štvorica.

Je to naozaj skvelé, pretože my štyria sme navzájom skutočne synchronizovaní, povedala Ally Časopis Galore . Vo väčšine vecí sme dosť otvorení. Snažíme sa jeden druhého rešpektovať, ako sa len dá. Komunikácia je pre nás skutočne dôležitá. Tiež si užívame veľa rovnakých vecí ako jeden druhého! Radi by ste si dali mrazený jogurt, alebo šli do kina, alebo hovorili o chlapcoch, vymieňali si hudbu, zabávali sa na červenom koberci a navzájom sa povzbudzovali: „Hej, vyzeráš nádherne!“

7 z 12

TIDAL X: Brooklyn, 3. výročný benefičný koncert, New York, USA - 17. októbra 2017

Invision/AP/Shutterstock

Júl 2017

Na otázku o kapele bez Camily počas a Billboard rozhovor, Fifth Harmony hovoril o novej dynamike. Dinah povedala: Povedzme, že sme teraz na lepšom mieste - v tomto kruhu nie sú žiadne tajomstvá.

8 z 12

Camila

Augusta 2017

Keď Fifth Harmony účinkovala na VMA 2017, zdalo sa, že zatienili Camila odstránením piatej figúry z pódia počas ich vystúpenia.

Vždy sa nás neustále pýta, či získavame piateho člena, a chceli sme svetu umelecky ukázať, že hej, my štyria sme Piata harmónia a sme silnejší a lepší, ako sme kedy boli. , Povedala Ally v rozhovore s Dobré ráno Amerika po predstavení. Bol to pre nás taký monumentálny moment. Boli sme na VMA, pršalo, mali sme rozdelenie, mali sme mikrofónnu kvapku!

9 z 12

Camila Cabello

Matt Baron/Shutterstock

Januára 2018

Povedala Camila The New York Times že výkon VMA zranil moje pocity.

Nečakala som to, nebola som na to pripravená - najmä preto, že som v tom momente prešiel ďalej, vysvetlila. Hovoril som si: „Čo? Prečo? '

10 z 12

Piata harmónia

Matt Baron/BEI/Shutterstock

Augusta 2018

Už žiadna zlá krv! Povedala Camila Prístup v čase, keď boli ona a dievčatá z Fifth Harmony na skutočne dobrom mieste.

Videl som Normaniho nedávno na udeľovaní cien Billboard Awards a dobehli sme to a povedal som jej, že som z nej nadšený, povedal spevák. Nepamätám si, kedy som naposledy videl ostatné dievčatá, ale povedal som jej, aby im povedala to isté. Mám pocit, že od situácie je práve dosť času a vzdialenosti, takže sme teraz všetci skutočne na dobrom mieste. A úprimne povedané, v živote na tieto veci nie je čas. Napríklad, aký to má zmysel?

kc utajené finále 2. sezóny

11 z 12

Normani sú

Matt Baron/Shutterstock

Február 2020

Potom, čo sa Camila ospravedlnila za sériu rasisticky vymazaných rasistických príspevkov, ktoré sa opäť objavili, Normani verejne prehovorila o svojom bývalom spoluhráčovi z kapely.

Bolo by nečestné, keby som povedal, že tento konkrétny scenár mi neublížil, uviedla vo vyhlásení pre Valiaci sa kameň . Trvalo dni, kým si uvedomila, s čím sa na internete stretávam, a potom roky trvalo, kým prevzala zodpovednosť za útočné tweety, ktoré sa nedávno znova objavili. Bez ohľadu na to, či to bol jej zámer alebo nie, vďaka tomu som mal pocit, že som druhým vo vzťahu, ktorý mala so svojimi fanúšikmi.

Normani dodal, naozaj dúfam, že sa v tomto smere naučilo dôležité ponaučenie. Dúfam, že existuje skutočné porozumenie tomu, prečo to bolo úplne neprijateľné. Hovoril som, čo mám v srdci, a modlím sa, aby to bolo dostatočne transparentné, aby som o tom už nikdy nemusel hovoriť.

12 z 12

Pozrite sa na najlepšie momenty priateľstva Camily Cabello a Lauren Jauregui za tie roky

Stephen Lovekin/Shutterstock

Október 2020

Lauren hovorila o svojom priateľstve s Camilou na V podcaste The Room . Mali sme k sebe lásku, ako pravé priateľstvo, v tom čase zdieľala.