Family LifeSibling Duo! Celebrity s Hot Brothers: Zac Efron, Florence Pugh a ďalší

  Súrodenecké duo! Celebrity s Hot Brothers: Zac Efron, Florence Pugh a ďalší

Shutterstock (3)

Rodinný život! Toľko Celebrity majú tajných súrodencov a niektoré z nich vyzerajú celkom dobre.

Zac Efron , po prvé, skutočne pochválil svojho mladšieho brata, Dylan , za to, že je lepšie vyzerajúci súrodenec. 'Šťastný oneskorený súrodenecký deň prajem môjmu legitímnemu bratovi, ktorého milujem aj napriek dobrým génom, tvoríme sakramentsky dobrý tím,' Stredoškolský muzikál kamenec zdieľaný cez Instagram v máji 2016.  Spasitelia! Efron! Tu's a List of the Hottest Fictional and Real-Life Celebrity Brother Duos Salvatores! Efrons! Tu je zoznam najhorúcejších fiktívnych a skutočných bratských dvojíc celebrít

Dylan sa dokonca v roku 2017 pripojil k svojmu bratovi v reklame na športové oblečenie Columbia, kde ho ocenili za jeho outdoorové zážitky.

„Pretekám vytrvalostné športy. Kvalifikoval som sa na bostonský maratón a dokončil som dva Iron Man [triatlony],“ tešil sa Dylan v reklame . Samozrejme, dostal pečiatku schválenia, zatiaľ čo Zac žartoval o tom, že má viac zručností, ako keď je bez trička.

Keď spolu nevytvárajú obsah, boli v skutočnosti na chvíľu spolubývajúci. Počas rozhovoru Zac prezradil, že Dylan s ním skutočne stále žil Jimmy Kimmel naživo! v máji 2019. The Baywatch hviezda dodala, že aj jeho malý brat odvádza „naozaj, naozaj“ dobrú prácu a pracuje aj na svojej produkčnej spoločnosti.

lindsay lohan v priebehu rokov
  Aktualizácia: Celebrity Lookalikes: Objavte všetky hviezdy, o ktorých ste si nikdy neuvedomili, že by sa mohli stať dvojičkami Celebrity Lookalikes: Objavte všetky hviezdy, o ktorých ste si nikdy neuvedomili, že by sa mohli stať dvojičkami

Dylan úprimne hovoril o vyrastaní so Zacom počas an rozhovor s Bro Bible v januári 2021.

„Bolo to zaujímavé, pretože som bol na svoj vek vždy naozaj veľký a Zac bol na svoj vek dosť malý. Vždy sme medzi sebou bojovali. Odkedy si pamätám, že sme na to išli – zápasili a udierali sa, vždy to bolo bojovné. A potom sa Zac dostal do puberty, takže ma trochu naštartoval. Bol tam rok alebo dva, keď bol zrazu o päť palcov vyšší ako ja a mohol ma kopať do zadku,“ spomínal vtedy. 'Ale povedal by som, že sme vyrástli v super bojovnosti, len preto, že sme tak odlišní a on bol oveľa starší.' Proste sme sa venovali rôznym veciam. A potom, keď som skončila vysokú školu, Zac ma skutočne vzal pod svoje krídla a nechal ma bývať s ním, keď som dostal svoju prvú prácu v Los Angeles. Naozaj sa stal tým starším bratom a vtedy by som povedal, že sme sa zblížili ako kedykoľvek predtým. Náš vzťah sa viac rozvinul, keď sme sa obaja stali dospelými a prestali sme toľko bojovať.“

Títo dvaja nie sú jediným príkladom skvelého hollywoodskeho súrodeneckého páru. Prejdite našou galériou a zistite, ktoré celebrity majú horúcich bratov.

Láska vegánska skúsenosť ? Nezabudnite na stránku experienciavegana.com, kde nájdete zábavné, exkluzívne videá s vašimi obľúbenými hviezdami.

1 z 5

  Zac Efron

S láskavým dovolením Dylana Efrona/Instagram

Dylan Efron

Hovorte o ikonickej bratskej dvojici!

2 z 5

  Súrodenecké duo! Celebrity s Hot Brothers: Zac Efron, Florence Pugh a ďalší

Can Nguyen/Shutterstock

Toby Sebastian

Brat Florence Pugh je hudobník.

3 z 5

  Súrodenecké duo! Celebrity s Hot Brothers: Zac Efron, Florence Pugh a ďalší

Todd Williamson/January Images/Shutterstock

Austin Swift

Brat Taylor Swift si urobil meno v Hollywoode.

4 z 5

  Súrodenecké duo! Celebrity s Hot Brothers: Zac Efron, Florence Pugh a ďalší

YOAN VALAT/EPA-EFE/Shutterstock

Sam a Harry Hollandovci

Tom Holland má dvojicu mladších bratov – dvojičky.

5 z 5

  Súrodenecké duo! Celebrity s Hot Brothers: Zac Efron, Florence Pugh a ďalší

Kathy Hutchins/Shutterstock

Griffin Steinfeld

Hailein veľký brat je pretekárom.