Zamilujte sa do veselého obsadenia seriálu „Pitch Perfect 3“ znova a znova

snímka obrazovky-2017-12-15-at-11-44-09-am

YouTube


Kto by to bol povedal, že hudobná komédia o bande nešťastných žien, ktoré si spievajú svoje srdcia, sa v pokladni tak dobre darí? Hm, Anna Kendrick a Rebel Wilson, hviezdy Rozteč perfektná franšíza úplne vedela. Po obrovskom úspechu druhého filmu (ktorý je v súčasnosti najvyššie zarábajúcou hudobnou komédiou) sú Pitches späť a pripravené vydať zo seba všetko.kde sú teraz víťazi

Hneď od začiatku som bola taká, že, chlapi, bude to najmenej tri obrazy, ‘zavtipkovala Anna. Pripraviť sa.

Čím sú filmy také úžasné? Úžasné scenáre Kay Cannon, krásne hlasy Barden Belly alebo komediálny talent všetkých herečiek? Jednoznačne ich kombinácia. Z filmov aj zo skutočného života je zrejmé, že Bellasovci milujú byť jeden okolo druhého. Pozrite sa na video nižšie a sledujte Anna, Rebel, Hailee Steinfeld, Ester Dean, Chrissie Fit a Hana Mae Lee v akcii!

kto je priateľka Zayna Malika

Väčšina dám z Rozteč perfektná franšíza si sadla s Vegánsky zážitok 'Liam McEwan a poskytol nám pohľad do vnútra ich priateľstiev. Od podpory spisovateľky Kay Cannon, ktorá opustila tretí film, aby režírovala svoj vlastný film, až po dobrodružstvá v Atlante počas natáčania, je obsadenie v reálnom živote veľmi blízke. Je skutočne inšpirujúce vidieť film, v ktorom sa všetky ženské postavy navzájom podporujú. A nebojte sa občas prehodiť pár vtipov.

Rozteč perfektná 3 sa otvára v kinách 22. decembra 2017. Toto je možno posledná výzva, ale dedičstvo Barden Bellas bude žiť navždy.