Expedia Nájdite svojho spoločníka na cesty - Čo je to za pieseň?

Pepperová skladba indickej popovej kapely z Los Angeles poskytuje soundtrack k novej reklame na Expedia, ktorá vyzýva divákov, aby si „našli svojho spoločníka na cesty“.

Trať sa volá & aposWaves & apos od kapely Electric Guest. Frontman Asa Taccone spieva, ' Viem, že som vyhral & apost to zvládne, don & apost nevie, čo má robiť / Hovoria, že láska je ľahká, ale museli na teba zabudnúť „zatiaľ čo sa na obrazovke objavujú scény spojené s cestovaním, ktoré zobrazujú taxíky, letiská a hotely. Reklama sa končí propagáciou aplikácie pre smartfóny Expedia.

Asa Taccone je bratom Osamelý ostrov & aposs Jorma Taccone a získal cenu Emmy za spoluautorstvo komediálnej klasiky & aposD --- in a Box & apos s Lonely Island a Justin Timberlake . & aposWaves & apos bola pieseň zo debutového albumu skupiny & aposs & aposMondo, ktorá sa dostala na 11. miesto v hitparáde Billboard & aposs Heatseekers.Na začiatku roku 2012, keď vyšlo & aposMondo & apos, si Electric Guest vyslúžil veľa rozruchu a objavil sa na niekoľkých nočných talkshow, ale album nikdy nezískalo komerčný úspech, napriek tomu, že ho produkoval Danger Mouse a mal zvuk podobný indie popovým interpretom Podporovať ľudí a MGMT . Vidlica nazval záznam „varovným príbehom toho, čo sa stane, keď záznam & aposhit & apos zabudne skutočne zahrnúť zásahy.“