Všetko, čo potrebujete vedieť o VidCon 2019 - lístky, zostava a ďalšie

Vidcon 2019

Getty Images

Pripravte sa na to, aby ste sa so svojimi obľúbenými youtubermi zoznámili zblízka a osobne! To je správne. Hovoríme o VidCon 2019. Od očakávanej udalosti nás delí len niekoľko mesiacov a máme šťastie, že máte všetky výhody.

Pre tých z vás, ktorí nevedia, je VidCon v zásade príležitosťou spojiť tvorcov a ich fanúšikov. K dispozícii sú živé vystúpenia, panely, otázky a odpovede, tvorivé dielne, interaktívne zážitky, stretnutie a pozdravy a ďalšie! Ponúka tiež príležitosť dozvedieť sa viac o vstupoch a výstupoch online video produkcie a o tom, ako rozšíriť svoj vlastný kanál YouTube a sociálne médiá.Wow, ako zábavne to znie? A počkajte, kým neuvidíte tohtoročnú zostavu. Pýtate sa teda, kto sa zúčastňuje VidCon 2019? Kde si môžete kúpiť lístky? Koľko stoja? A kde a kedy sa akcia koná? Máme pre vás, priatelia. Prejdite si našu galériu a objavte všetko, čo potrebujete vedieť o VidCon 2019.

1 z 3

Vidcon 2018

Getty Images

Kde a kedy sa VidCon 2019 koná?

Hviezdami nabitá udalosť sa uskutoční 10.-13. júla v kalifornskom Anaheim Convention Center.

2 z 3

Vidcon 2018

Getty Images

Koľko stoja lístky na VidCon 2019?

V skutočnosti existuje veľa rôznych typov lístkov, ktoré si môžete kúpiť. Môžete získať komunitný lístok, ktorý sa zameriava na stretnutie a interakciu s vašimi obľúbenými youtubermi. Vstupenka pre tvorcov, ktorá vás naučí upravovať a vytvárať vlastný obsah. Alebo lístok z brandže, ktorý je o učení sa, ako rozšíriť svoj vlastný kanál YouTube. Môžete tiež získať jednodňový alebo štvordňový lístok. Ceny sa pohybujú od 60 do 750 dolárov a môžete si ich kúpiť tu .

3 z 3

Vidcon 2018

Getty Images

Kto sa zúčastní VidCon 2019?

Zostava v tomto roku je vážne epická. Zahŕňa Brent rivera , David Dobrik , Andrea Russettová , Colleen Ballingerová , Emma Chamberlain , Alex Wassabi , Alyson Stoner , Annie leblanc , LaurDIY , Eva Gutowski , Nia Sioux , Tana Mongeau a tonovať viac. Pozrite sa na úplný zoznam tu !