Všetko, čo potrebujete vedieť o VMA 2020 MTV: Ako sa pozerať, kto účinkuje + ďalšie

Pandémia COVID-19 nezabráni tomu, aby sa ceny MTV Video Music Awards 2020 stali najočakávanejšou prehliadkou ocenení roka.

Spoločensky vzdialené VMA budú tento rok jednou z prvých odovzdávaní cien nie sa bude konať virtuálne. Prehliadka sa bude natáčať naživo s „obmedzeným alebo žiadnym publikom“ a bude sa konať niekoľko vonkajších predstavení po celom New Yorku. VMAs pridali dve nové kategórie neutrálne z hľadiska pohlavia a pandémie: Najlepšie hudobné video z domova a Najlepšie karanténne vystúpenie. Navyše máme veľmi očakávané výkony favoritov ako BTS, Lady Gaga, Miley Cyrus a ďalších.

Tu je všetko, čo by ste možno chceli vedieť o tohtoročnom & aposs MTV Video Music Awards:

katy z veľkého časového zhonu

Kto a kde hosťuje 2020 MTV VMA?

Herečka, speváčka a televízna osobnosť Keke Palmer bude moderovať tohtoročné odovzdávanie cien & aposs.Kedy sú 2020 MTV VMA?

VMA sa budú vysielať naživo v nedeľu (30. augusta) o 20:00 východného času.

Kde sa budú konať VMA MTV do roku 2020?

Podujatie sa bude vysielať z rôznych miest v rôznych mestách Brooklyn, Manhattan, Queens, Bronx a Staten Island. Pôvodne sa malo konať v Brooklyn & aposs Barclays Center, ale teraz sa bude natáčať zo vzdialených miest na základe obáv z filmu COVID-19.

Kto & aposs nominovaný na VMA 2020 MTV?

Niektoré z najväčších hudobných a apossovských hviezd, vrátane Gaga, Doja Cat a Billie Eilish, sú tento rok nominované na VMA. Celý zoznam nominovaných na rok 2020 nájdete tu.

narodil sa ten, kto napísal hudbu pre hviezdu

Kto & aposs získava cenu MTV VMAs Video Vanguard za rok 2020?

MTV ešte nezverejnila, ktorý umelec získa vytúžené ocenenie Video Vanguard Award, takže zostaňte naladení!

Ako môžem sledovať VMA na rok 2020 MTV?

Ocenenie bude vysielané na niekoľkých kanáloch vrátane MTV, VH1, BET, Comedy Central a vôbec prvýkrát na CW. Reláciu môžete vysielať aj naživo MTV.com alebo aplikáciu MTV, ak máte predplatné na televíziu.

Kto a kde účinkuje na VMA 2020 MTV?

Tento rok môžete očakávať účinkujúcich od niektorých z najobľúbenejších hudobných a najobľúbenejších hviezd vrátane: