Všetko, čo vieme o rumorovanom novom priateľovi JoJo Siwy Elliottovi Brownovi

Hovorí sa, že priateľ JoJo Siwa Elliott Brown

Instagram

Vyzerá to ako JoJo Siwa je oficiálne prevzatý! Hviezda Nickelodeonu práve potvrdila, že je vo vzťahu na TikToku, a fanúšikovia sú z toho poriadne otrasení!

Jasné, to je pravda, speváčka zverejnila video, v ktorom sa zúčastňuje výzvy „polož prstom“ do aplikácie na streamovanie videa. A keď jej nahrávka povedala, aby dala prst dole, ak je slobodná, držala všetky prsty hore, čím svetu zdanlivo dala vedieť, že nie, nie je slobodná!Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Oop, dobre, jojo, určite mala zdvihnutú ruku, čo znamená, že nie je slobodná! Chceme vidieť tajomné búranie!

Príspevok zdieľaný používateľom Tiktok Shaderoom (@tiktokroom) 26. júla 2020 o 19:26 PDT

Predtým potvrdila, že je vo vzťahu, pričom reagovala na fanúšika, ktorý ju požiadal o ples.

Chcel by som, ale som uchvátený, ona to opisuje.

@itsjojosiwa

#react na @shaneloumoses by som ale zobral ....

Go Choď Choď Choď Kto je ďalší? - Hip Hop Harry

O MÔJ BOŽE. Kto je teda jej nový muž? Nešpecifikovala, ale niektorí fanúšikovia rýchlo predpokladali, že hovorí o hviezde sociálnych médií Elliott Brown . Ako fanúšikovia vedia, 17-ročný mladík bol zaznamenaný ako utráca veľa času s ním nedávno. Elliott má za sebou niekoľko vystúpení v D.R.E.A.M. účty sociálnych médií songstress a každý je tu preto, aby sa hovorilo o novom páre.

Všetko sa to začalo 22. februára 2020, keď sa JoJo podelil o svoju fotografiu a niekoľko priateľov (vrátane Elliotta) na jazde v zábavnom parku Six Flags Magic Mountain - Santa Clarita, CA.

Môžete povedať, že sme si užili trochu zábavy. Ďakujem @sixflagsmagicmountain za perfektný deň! napísala to.

s ktorou je lennette mccurdy vydatá
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Myslím, že by ste mohli povedať, že sme si užili trochu zábavy☺️ Ďakujem @sixflagsmagicmountain za perfektný deň!

Príspevok zdieľaný používateľom JoJo Siwa (@itsjojosiwa) 22. februára 2020 o 20:42 PST

Potom, 25. februára 2020, blonďavá kráska zverejnila ďalší záber so svojim fámou, o ktorej sa hovorilo, a pochopte, že v ňom dokonca nosia zodpovedajúce topánky!

Twinning pre víťazstvo! napísala na Instagram. E nemal topánky, ktoré by zodpovedali jeho oblečeniu, a tak som ho prinútil obliecť si nejaké efektné iskrivé vysoké topy! Povedal by som, že vyzeráme celkom cool.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Twinning pre víťazstvo !! E nemal topánky, ktoré by zodpovedali jeho oblečeniu, a tak som ho prinútil obliecť si nejaké efektné iskrivé vysoké topy! Povedal by som, že vyzeráme celkom cool

obsadenie šťastia charlie 2015

Príspevok zdieľaný používateľom JoJo Siwa (@itsjojosiwa) 24. februára 2020 o 14:05 PST

27. februára 2020 zverejnili JoJo a Elliott ďalšiu spoločnú fotografiu a tentoraz ju označila niekoľkými ružovými srdiečkami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom JoJo Siwa (@itsjojosiwa) 26. februára 2020 o 11:01 PST

A 2. marca 2020 spevák zdieľal ďalší príspevok, na ktorom bol Elliott! Tentoraz to bolo video na TikTok a ukázalo, že obe hviezdy sa tajne podávajú a potom spolu tancujú.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

čakali sme na prechod cez ulicu a kvôli tomuto tik toku sme 3 krát zmeškali signál chôdze …… rozhodne to stojí za to🤪

Príspevok zdieľaný používateľom JoJo Siwa (@itsjojosiwa) 1. marca 2020 o 19:00 hod. PST

11. marca 2020 sa JoJo konečne rozhovorila o svojom povestnom vzťahu počas rozhovoru s E! Správy .

Vlastne som s ním hovoril o tom, ako by som na to odpovedal, pretože som bol rád: „Viem, že to niekedy príde.“ Elliot sa volá, je mojím rodinným priateľom, preboha - Poznám ho od jeho ôsmich rokov! Od mojich ôsmich rokov vysvetľovala. Prišiel sem a mali sme sa naozaj dobre. Je to úžasné dieťa a jeho rodina sú najkrajší ľudia všetkých čias a navždy sme boli priatelia. V našej rodine sme vždy žartovali o tom, že by sme spolu boli roztomilí.

aké je skutočné meno jack od kickin it

Keď zásuvka oznámila Tanečné mamičky hviezda, že si myslel, že sú s Elliottom spolu rozkošní, zagúlala, ja tiež.

Poviem, som naozaj nadšený, že ho vidím tento víkend, dodala. Vracia sa sem. Je úžasný

Dobre, kto je teda Elliott? Čím je najznámejší? Koľko má rokov a s kým ho spájali okrem JoJa? Všetko pre vás rozoberáme. Prezrite si našu galériu a odhalte všetko, čo zatiaľ vieme o JoJovom údajne novom priateľovi Elliotovi.

1 zo 6

Elliott Brown JoJo Siwas priateľ

Instagram

Má 18 rokov

Fanúšikovia začali byť v šoku, keď Google tvrdil, že Elliott sa narodil 12. decembra 1991, vďaka čomu mal 28 rokov! Nie je jasné, odkiaľ túto skutočnosť získali, ale keďže JoJo má iba 16 rokov, internet sa kvôli tomu rýchlo dostal do šialenstva. Ale nebojte sa, ľudia, pretože podľa Priateľka V skutočnosti má iba 18 rokov a vyhľadávací nástroj sa mýlil.

2 zo 6

Hovorí sa, že priateľ JoJo Siwa Elliott Brown

Instagram

Hrá futbal

Na základe Elliottovho Instagramu je pre tento šport nadšený!

3 zo 6

Elliott Brown JoJo Siwas priateľ

Instagram

Žije v Nebraske

Elliott je v súčasnej dobe senior na strednej škole Elkhorn South High School v Nebraske. V januári 2020 oznámil, že budúci rok bude navštevovať univerzitu v Nebraske.

4 zo 6

Hovorí sa, že priateľ JoJo Siwa Elliott Brown

Instagram

Má malú sestru

Elliott má jednu mladšiu sestru, ktorá je tanečnica! Rád sa stretáva aj s malým dievčatkom, ktoré sa volá McKinley Blue , ktorý utrpel traumu mozgu pri autonehode v roku 2018. Podľa Dobré ráno Amerika Začal ju navštevovať v rehabilitačnom centre nemocnice potom, čo sa o jej zranení dozvedel prostredníctvom svojej sestry.

5 zo 6

Hovorí sa, že priateľ JoJo Siwa Elliott Brown

Instagram

Rád vracia

Má veľké srdce, a keď bola v nemocnici, bolo to desivé, bola frustrovaná, Elliotova mama, Sara Brownová , povedal GMA . Chcel jej len vyčarovať úsmev na tvári.

Cítil sa nútený zdieľať McKinleyho príbeh a ťahalo ho to k jeho osobnému rastu, McKinleyovej matke, Jessica Blue , vysvetlené aj v televíznej šou. Začali rozvíjať toto puto, ktoré som považoval za také vzácne. Vždy som si myslel, že je to veľmi milý chlapec a je veľkým príkladom pre moje dievčatá.

situačná komédia 101 jamie lynn spears

6 zo 6

Hovorí sa, že priateľ JoJo Siwa Elliott Brown

Instagram

Má tetovanie

Jeho prostredníctvom žijem, ale myslím si, že prostredníctvom vás všetkých Elliott popísal fotografiu, ktorú zdieľal v decembri 2018 a ktorá mu ukázala tetovanie na pravom bicepse. Vzhľad je krížový, takže sa verí, že je poctou jeho náboženskej viere.