Všetko, čo vieme o novom albume BTS

K-pop superhviezdy BTS sa chystajú vydať svoj nový rekord, Milujte sa: slza , v piatok 18. mája. Nie ste si istí, čo môžete očakávať od jedného z najhorúcejších vydaní K-popových albumov roka? Máme pre vás krytie! Tu je všetko, čo potrebujete vedieť Milujte sa: slza než zajtra klesne.

SÚVISIACE S DANOU: Oslavovatelia BTS
 • Comebackový singel albumu má názov Fake Love

  Vyhlásil Odroda začiatkom tohto mesiaca, vydavateľstvo BTS ‘Big Hit Entertainment, oficiálne potvrdilo comebackový singel skupiny a aposs, Fake Love, prostredníctvom ukážkového videa zverejneného 14. mája.

  Ústredná myšlienka ukážky obklopuje psychodramatickú techniku ​​s názvom The Magic Shop. Podľa Americkej akadémie psychoterapeutov je The Magic Shop miestom, kde by protagonisti, hlavné postavy psychodramatickej scény, mohli sledovať niečo, čo by chceli získať alebo sa vzdať pomocou systému výmeny a riskovania pri urovnávaní ceny zaplatiť.  ktorý hral jesseho na hannah montana

  Na videu je vidieť, ako týchto sedem členov obchoduje s maskovaným obchodníkom, ktorý naopak prijíma ich obavy a dáva im pozitívny darček. Jungkook je jediný člen, ktorý dostal niečo od The Magic Shop bez toho, aby niečo dal: zlatý kľúč, ktorý za ním otvára hrozivú miestnosť. To vedie fanúšikov k špekuláciám, aká bude jeho pozícia v pripravovanom videu, a či si ako prvý uvedomí, že The Magic Shop je iba dočasnou úľavou od tmavšieho problému.

  Na konci videa je možné počuť úryvok Falošnej lásky, pri ktorom hlasy členov spievajú: Pre teba, aj keby som bolil, mohol som pôsobiť, akoby som bol silný.

  Disney filmové scény pre dospelých
 • 'Love Yourself: Tear' je prvé LP album BTS od roku 'Wings' v roku 2016

  Aj keď odvtedy vydali EP Krídla , Milujte sa: slza je prvé oficiálne LP od comebacku skupiny v roku 2016. Album je druhým vydaním v kategórii Miluj seba série nasledujúce po roku 2017 Milujte sa: Ju , ktorá obsahovala ikonickú titulnú skladbu DNA. Má tiež rovnaké kvetinové snímky a dizajn.

  Nie je jasné, či nová nahrávka bude kombináciou skupinových a individuálnych skladieb Krídla bol. Jedna pieseň na albume má však názov Airplane Pt. 2, ktorý môže naznačovať jednotlivé skladby, keďže J-Hope má na svojom mixtape skladbu s názvom Airplane, ktorá vyšla začiatkom tohto roka.

  Predobjednávky na album sa začali 18. apríla a po šiestich dňoch sa podľa iRiveru na domácom trhu predalo viac ako 1 449 287 kópií, čím sa posledná nahrávka skupiny rozbila o viac ako 400 000 objednávok. Odkedy je album k dispozícii na predobjednanie, zaradil sa tiež na prvé miesto v kategórii CD a vinylov na Amazone.

 • K dispozícii budú štyri rôzne verzie albumu

  Milujte sa: slza vyjde v štyroch rôznych verziách: „Y“, „O“, „U&apos“ a „R“. Aj keď sú skladby v každom albume rovnaké, dary vo vnútri sa budú líšiť v závislosti od zakúpenej verzie. Tento spôsob predaja verzií jedného albumu je populárnym trendom v Južnej Kórei, pretože povzbudzuje fanúšikov k nákupu viacerých kópií na zhromaždenie všetkých priložených fotografických kariet a minikníh.

  Každá kópia Milujte sa: slza obsahuje fotoknihu, miniknihu, fotografickú kartu, fotografiu v stoji, plagát a CD. Fanúšikovia tiež dostanú špeciálnu fotografickú kartu, ak je ich album súčasťou prvého lisovania albumu. Každá verzia albumu má odlišný štýl, ktorý mení obsah miniknihy, fotoknihy, plagátov a fotografických kariet.

  Spoločnosť BTS zdieľala obrázky z každej fotoknihy na Instagrame, aby sa fanúšikovia mohli rozhodnúť, ktorá verzia sa im páči najviac. Verzia „U“ má členov v mäkkých, bielych outfitoch, zatiaľ čo verzia „O“ predvádza dramatický vzhľad BTS na ostrých čiernobielych fotografiách. Verzia „Y“ umiestňuje skupinu do otvoreného žltého poľa s vysoko exponovanými farbami a teplými svetrami. Najpopulárnejšou verziou založenou na počte lajkov na Instagrame skupiny je však verzia ‘R’, ktorá obsahuje členov oblečených od hlavy po päty v riflovine.

  pes s blogovým dvd setom
 • Fanúšikovia môžu teraz počúvať jednu skladbu

  6. mája spoločnosť BTS dráždila video o sólovom príspevku V k albumu Singularity. Neo-soulová skladba obsahuje texty písané členom RM, ktoré umožňujú zažiariť chrapľavým, emotívnym vokálom V. Úloha prvej skladby zverejnenej na albume BTS slúži nielen ako ochutnávka novej hudby, ale aj ako comebackový trailer, podobný Jiminovmu príspevku Serendipity na Milujte sa: Ju.

  Deň po vydaní získalo video pre Singularity viac ako 12 miliónov zhliadnutí na YouTube. Toto video tiež poskytlo fanúšikom prvý pohľad na maskované postavy, ktoré je možné vidieť v ukážke Fake Love. Poskytujú strašidelnú a zlovestnú atmosféru počas videa, keď predvádzajú šokujúcu choreografiu a vydávajú sa za V ako tieň.

 • Album má 11 piesní

  Milujte sa: slza bude mať 11 skladieb, z ktorých jednu skladbu s názvom „Undelivered Truth“ predstavuje umelec Steve Aoki. Toto je druhá skladba skupiny s EDM DJ po tom, čo v roku 2017 remixoval singel skupiny Mic Drop.

  kde sú teraz deti z Barney?

  Zvyšok albumu obsahuje texty na písanie od RM, Suga a J-Hope, ako aj názvy skladieb ako Anpanman, Love Maze 'a Magic Shop.

  Pozoruhodne mimo zoznamu skladieb je sólová skladba Jungkook, Euphoria, ktorá vyšla minulý mesiac. Nie je známe, prečo nebol zahrnutý do zoznamu skladieb, ale pieseň a jej deväťminútový krátky film umožnili plynulý prechod medzi dejovými líniami filmu Milujte sa: Ju a Milujte sa: slza.

 • Fanúšikovia môžu sledovať, ako BTS predvádza v americkej televízii vôbec prvýkrát predstavenie „Fake Love“

  Na rozdiel od typických návratov skupín K-pop, prvé oficiálne vystúpenie BTS ich singla nebude v kórejskom hudobnom programe, ale naživo na Billboard Music Awards 20. mája.

  BTS je na podujatí tiež nominovaná na cenu Najlepší spoločenský umelec. Ide o to isté ocenenie, ktoré získali minulý rok, a ich prijímací prejav sa dostal dokonca do ich záznamov Milujte sa: Ju . Skupina sa postavila proti umelcom ako Justin Bieber, Demi Lovato, Ariana Grande a Shawn Mendes. Hlasovanie o cenu sa začalo 14. mája a za pouhých dvanásť hodín odovzdala skupina BTS ARMY skupine viac ako 20 miliónov hlasov.