Všetko, čo potrebujete vedieť o filme „The Mighty Ducks: Game Changers“ od Disney+ - obsadenie, dátum vydania, viac

Všetko, čo potrebujete vedieť o filme „The Mighty Ducks: Game Changers“ od Disney+ - obsadenie, dátum vydania, viac

Disney +

Šarlatánske šarlatánstvo! The Mighty Ducks: Game Changers je Disney+ najnovší reštart , a nemôžeme sa dočkať tohto návratu na ľad.

Nadchádzajúca televízna séria založená na rovnomennej trojfilmovej sérii, ktorá bola vydaná v rokoch 1992 až 1996, prináša úplne nový príbeh klasickému pocitu pohody, ktorý fanúšikovia ľadového hokeja poznajú a milujú. Aj keď má úplne inú zápletku a celkom nové obsadenie postáv (mínus tréner Bombay, ktorého hrá hollywoodska legenda) Emilio estevez ), The Mighty Ducks: Game Changers sa bude odohrávať v Minnesote rovnako ako pôvodné filmy.

Podľa oficiálneho zhrnutia Disney+bude séria nasledovať príbeh 12-ročného chlapca menom Evan, ktorý je vystrihnutý z Ducks, ultra konkurenčného silného mládežníckeho hokejového tímu. On a jeho mama sa spojili s trénerom Bombayom, aby našli novú skupinu hokejových nezbedníkov a trénovali ich na vrchol.

henry nebezpečenstvo bitka v hale

Raz kačica, vždy kačica !, povedal Emilio Nás týždenne vo februári 2020 potom, čo bolo oznámené, že bude opakovať ikonickú úlohu. Po 25 rokoch som rád, že si môžem šnurovať korčule, obliecť si bundu trénera Bombaya a vrátiť sa hrať ikonickú postavu tejto novej kapitoly v Mocné kačky volebné právo.

V roku 1992 sa divákom predstavil mladý namyslený právnik menom Gordon Bombay, ktorý sa stretol s nesprávne zvolenou skupinou hokejových hráčov peewee pri plnení požiadavky verejnoprospešných služieb. Potom, čo ich Bombay trénoval k sláve a vytvoril hokejový tím Ducks, sa stal úplným hrdinom. Teraz je späť a je lepší ako kedykoľvek predtým! Nemôžeme sa dočkať, až budeme sledovať, ako trénuje novú skupinu hráčov, a uvidíme niekoľko známych tvárí z minulosti.

Tesne pred premiérou predstavenia v marci 2021, Týždenník zábavy odhalil, že nejaký originál Mocné kačky herci by zamierili späť na ľad. Pripomínajú sa mu hodnoty, ktoré im vštepoval v mladosti a ktoré ich viedli k tomu, aby viedli produktívny život, a že to boli lekcie, na ktoré nikdy nezabudli, a možno áno, povedal Emilio v publikácii o trénerovi Bombayovi a epické stretnutie tímu. Možno nemal pocit, že by bol pre ich životy taký cenný ako on, a znova to zistil.

Zack a Cody na palube obsadenie teraz

Lauren Graham od Gilmorove dievčatá sláva sa v šou objaví aj ako Alex. Pri rozhovore o jej postave v marci 2021 E! Správy v rozhovore, herečka škádlila, že je trochu smoliar.

V našej galérii nájdete všetko, čo vieme The Mighty Ducks: Game Changers doteraz.

1 z 5

Všetko, čo potrebujete vedieť o filme „The Mighty Ducks: Game Changers“ od Disney+ - obsadenie, dátum vydania, viac

Disney +

addie spevák drake a josh

Kedy bude mať premiéra show?

Kačice sa vrátia na klzisko od 26. marca 2021.

2 z 5

Všetko, čo potrebujete vedieť o filme „The Mighty Ducks: Game Changers“ od Disney+ - obsadenie, dátum vydania, viac

Disney +

Kto hrá v šou?

Okrem Emilia ako Gordona Bombaya a Lauren ako Alexa, nováčika Brady Poludnie bude hrať jej syna Evana. Mladé hviezdy Maxwell Simkins , Swayam Bhatia , Lukáš islam , Kiefer O'Reilly , Taegen Burns , Bella Higginbotham a DJ Watts sú tiež nastavené tak, aby sa zobrazovali.

3 z 5

Má šou príves?

V januári 2021 predstavila spoločnosť Disney+ prvú T on Mighty Ducks: Game Changers upútavka, ktorá vytvára scénu pre celú sériu.

4 z 5

veselé piesne s temnými textami
Kompletný trailer, ktorý debutoval mesiac pred premiérou predstavenia, teraz fanúšikov predstavil Gordonovi Bombayovi. Divákom to tiež poskytlo pohľad na to, čo môžu od tohto nového obsadenia postáv očakávať.

5 z 5

D2 - Mocné kačky - 1994

Disney/Kobal/Shutterstock

Vrátia sa ešte nejakí ďalší pôvodní členovia obsadenia?

Výkonný producent Steven Brill škádlil možnosť, že sa starí herci v budúcnosti vrátia. Kedy a kde sa objavia, je otvorená a vzrušujúca otázka, povedal Televízna linka vo februári 2021. Potom TENTO JEDEN priniesol správu, že bývalí herci Elden Henson hrá Fultona, Matt Doherty hrá Avermana, Vinny La Russo hrá Adam Banks, Marguerite Moreauová hrá Connie, Garret Henson hrá Guy a Justin Wong hranie Kennyho Wu by sa v novej šou objavilo!