Evan Taubenfeld, Feat. Najlepšie roky našich životov. Avril Lavigne - recenzia piesne

Avril Lavigne sa spojil so svojím dlhoročným spolupracovníkom Evanom Taubenfeldom na jeho práve vydanej skladbe & aposBest Years of Our Lives. & apos

V súčasnosti ide o Evana T. a Taubenfeld a Lavigne vytvorili túžobný duet v strednom tempe, ktorý sa obzerá za chybami, ktoré urobili v dnes už neexistujúcom vzťahu. Táto melódia stelesňuje popové cítenie mnohých kanadských melódií star & aposs, čo nie je takým prekvapením, pretože Taubenfeld píše s Lavigne od roku 2004.

V mladej melódii namierenej proti svetu začína hlas Taubenfeld & aposs silný a plynulý, ale postupuje do Sovie mesto -ako územie bližšie k refrénu. Známe spevy Lavigne & aposs poskytujú triezvy kontrast s vokálmi jej spolupracovníkov a apossov, ale celkovo ich ľútostivé texty a pekné popové melódie vytvárajú chytľavú kombináciu.Taubenfeld predstavil svoj sólový debut & apos Vitajte v klube Blacklist & apos v máji 2010. Vydal niekoľko singlov z LP platne, ale najväčší rozruch urobil svojou albumovou skladbou & aposMerry Swiftmas (Aj keď oslavujem Chanuka), & apos, ktorý bol inšpirovaný od Taylor Swift . V skutočnosti potom, čo zverejnil pieseň na Twitteri, vidiecka hviezda retweetol odkaz so správou, „TOTO ma rozosmialo. :) :)) :)

Lavigne vydala v marci štvrtý štúdiový album & aposGoodbye Lullaby & apos. Po ukončení kanadského turné s hviezdami Black Black 25. októbra zamieri do Japonska, aby odohrala niekoľko koncertov vo februári.

Vypočujte si Evan T. a ďalšie Najlepšie roky nášho života & Najlepšie. Avril Lavigne