Milostný život Emmy Robertsovej: Rozpis histórie zoznamky bývalej hviezdy Nickelodeona

Emma Roberts

Shutterstock (3)/MEGA

Keď príde na hľadanie lásky, Emma Roberts zoznamovacej scéne nie je cudzia! V priebehu rokov bol kamenec Nickelodeon romanticky spojený s niektorými dosť známymi tvárami.

V marci 2019 veci medzi bývalými Neslávne herečka a kolegyňa hollywoodskej hviezdy Garrett Hedlund začalo byť vážne. Potom, v decembri 2020, pár privítal svoje prvé dieťa - syna menom Rodos Robert - spolu a stále sú silní.Pred nájdením dlhoročnej lásky s T ron: Dedičstvo Emma, ​​zdá sa, chodila s niektorými svojimi spolupracovníkmi vrátane Alex Pettyfer , Chord Overstreet a predovšetkým Evan Peters . Bola tiež prepojená s Dathan Kuppin a Christopher Hines v minulosti.

Nikdy nechcem hovoriť o vzťahoch, v ktorých som alebo ktoré sa končia alebo končia. Je dosť ťažké byť s niekým sám, nieto ešte s publikom, ... American Horror Story povedala herečka Kozmopolitný v máji 2019 o tom, prečo drží svoj milostný život mimo očí verejnosti. Vyrastať je ťažké. Niekedy mi je ľúto, že nemôžem mať súkromnú chvíľu.

Napriek tomu, že sa fanúšikovia pokúšajú udržať svoje minulé a súčasné romániky pod pokrievkou, stále radi robia nejaké veľké prekopávky, pokiaľ ide o jej vzťahový stav. V našej galérii nájdete kompletný rozpis Emminho milostného života a histórie zoznamovania!

1 zo 6

Emma Roberts

Alan Davidson/Shutterstock

Alex Pettyfer

Dvojica sa prvýkrát stretla pri nakrúcaní svojho filmu z roku 2008 Divoké dieťa , a zvyšok bola história. Emma a Alex boli spolu niekoľko rokov, než to ukončili. Ich rozchod odhalil v roku 2010 počas rozhovoru s Glamour Veľká Británia .

2 zo 6

Emma Roberts

BDG/Shutterstock

zeke a luther odliatu teraz

Dathan Kuppin

Emma a bývalá tenistka UCLA boli spolu asi dva roky do roku 2011.

3 zo 6

Emma Roberts

Broadimage/Shutterstock

Chord Overstreet

Dvojica bola pár rokov vypnutá a zapnutá, než ju oficiálne ukončila v máji 2012 Denná pošta .

4 zo 6

Emma Roberts

Nina Prommer / EPA-EFE / Shutterstock

Evan Peters

Emma s ňou mala vynikajúci vzťah AHS costar roky. Pár mal medzi sebou vzťah a v júli 2013 bola Emma zatknutá podľa toho, čo povedali zástupcovia Nás týždenne v tej dobe došlo k nešťastnému incidentu a nedorozumeniu. Pár sa so svojimi problémami popasoval a oznámil zásnuby, ale nakoniec to prerušil.

V septembri 2016 sa dali dokopy niekoľko rokov, kým sa v januári 2019 definitívne nerozišli.

5 zo 6

Emma Roberts

Beretta/Sims/Shutterstock

Christopher Hines

Po počiatočnom rozchode s Evanom bola herečka prepojená s Christopherom v júni 2016. Ich povesť o románe mala krátke trvanie, pretože sa nakoniec dala opäť dohromady so svojim bývalým.

6 zo 6

Emma Roberts

Snorlax / MEGA

Garrett Hedlund

Správy najskôr priniesli, že títo dvaja boli spolu v marci 2019. Ich tehotenstvo bolo odhalené v júni 2020 a pár v decembri 2020 privítal chlapčeka.