Ed Sheeran nazýva otcovstvo „najlepšou vecou, ​​akú som kedy urobil“: Citáty o otcovi

Ed Sheeran nazýva otcovstvo

JM Enternational/Shutterstock

Nie je nič lepšie ako byť otcom, stačí sa opýtať Ed Sheeran ! Spevák a jeho manželka, Cherry Seaborn , vítaná dcéra Lyra Antarktída v septembri 2020 a odvtedy otvoril život ako prvý otec.

Rýchla správa odo mňa, pretože mám niekoľko osobných správ, o ktoré som sa s vami chcel podeliť ... Minulý týždeň s pomocou úžasného doručovateľského tímu porodila Cherry našu krásnu a zdravú dcéru - Lyra Antarctica Seaborn Sheeran, Ed. prostredníctvom Instagramu po narodení ich dieťaťa. Sme do nej úplne zamilovaní. Mamičke aj dieťaťu sa darí úžasne a my sme tu v oblaku deväť. Dúfame, že v tejto chvíli môžete rešpektovať naše súkromie. Veľa lásky a uvidíme sa, keď bude čas vrátiť sa, Ed.Zatiaľ čo pár sa ešte musí podeliť o fotografie svojho dievčatka, Ed hovoril o otcovstve v rôznych rozhovoroch od privítania Lyry na svete. V skutočnosti, keď sa objaví na Rádio hitov Veľkej Británie v júni 2021 crooner Lego House vysvetlil význam stredného mena svojho dieťaťa.

Ja a Cherry sme vždy chceli ísť do Antarktídy, vždy to bolo na našom zozname. Šli sme tam a je to úžasné miesto, je to pre nás skutočne špeciálne a očividne sme sa vrátili domov a Cherry bola tehotná, prezradil Ed. Bolo to niečo, čo sme chceli mať v jej mene. Viem, že to ľudia vnímajú ako zvláštnu vec, ale ... je to menej o tom, kde bola vyrobená, a skôr o tom, že je to špeciálne. Len som k tomu chcel mať vzťah.

Britský hudobník tiež vysvetlil, že život otca je menej sebecký, ale označil to za najlepšiu vec, akú som kedy urobil.

Ed a Cherry spolu začali randiť v roku 2015 potom, čo sa poznáme roky predtým. Zatiaľ čo spevák Don’t začal verejne hovoriť o svojom vzťahu, pár drží veci väčšinou mimo očí verejnosti.

fil budúcich hercov

Cherry poznám od svojich 11. rokov. Pracovala na Wall Street v New Yorku a mal som asi šesť predstavení [okolo New Yorku v roku 2015]. Bolo to vtedy a my sme sa znova spojili, povedal Ľudia v marci 2017 o ich prvom rande. Znova som išiel na turné a potom som šiel na Taylor [Swift] Párty 4. júla. Písal som SMS [Cherry] a ona mi povedala: „Som na Rhode Islande na párty 4. júla“ a povedal som si: „Ja tiež.“ Trochu som povedal Taylorovi: „Môžem pozvať jedného z moji starí spolužiaci? “Ostatné je história.

Oficiálne uviazali uzol v roku 2019 a objavili sa správy, že sa chystajú privítať dieťa v auguste 2020. O mesiac neskôr Ed oznámil, že Cherry porodila. Prejdite si našu galériu a prečítajte si Edove citáty o otcovstve.

1 zo 6

Ed Sheeran nazýva otcovstvo

James Gourley/Shutterstock

Len otec

Keď som mal rok, hľadal som, kto som, pretože som na chvíľu prestal hrať hudbu. A hudba som úplne ja ako osoba. A potom som mal svoju dcéru - no, moja manželka mala našu dcéru, ale ja som rodič, povedal počas rozhovoru s Hity SiriusXM 1 . A potom som povedal: „To je ono, to som ja, budem len otec, už nebudem hrať hudbu.“ Začínal som byť smutný a mať nulový účel. Napriek tomu, že som venoval čas a úsilie tomu, aby som bol otcom. A zrazu som si uvedomil, že si myslím, že je dôležitejšie, aby moja dcéra vyrastala s vedomím, že jej rodičia majú pracovnú morálku a jej rodičia milujú tvrdú prácu a radi tvoria a užívajú si svoju prácu, a nie to, že by sa chceli pozerať na svojho otca ako na technicky nezamestnaného. ak to má zmysel.

2 zo 6

Cameron dallas chodí s niekým
Prečo držať

Rob Latour/Shutterstock

Spev Lyre

Veky som sa nedotkol gitary. Vlastne, keď sa narodila Lyra, vtedy som to znova zdvihol a začal jej spievať, povedal Ed ďalej Neskorá neskorá show s Jamesom Cordenom v júni 2021. Bol som vychovaný k tradičnej írskej ľudovej hudbe a môcť jej zaspievať tradičné piesne bolo naozaj, naozaj milé.

3 zo 6

Robí Ed Sheeran novú hudbu počas prestávky? Spevák kvapky prekvapenia Singel „Odlesk“ Robí Ed Sheeran novú hudbu počas prestávky? Spevák kvapky prekvapenia singel „Dosvit“

Emmi Korhonen / Shutterstock

Zmena rutiny

Je to najlepšia vec, ktorá sa mi kedy stala. Myslím si, že je toho [toľko], [existuje] toľko rôznych strán a odtieňov, povedal Ed Hity SiriusXM 1 v júni 2021. Viete, sú ťažké dni, existujú [úžasné] ľahké dni. Je to len horská dráha emócií. Viem, že to znie ako klišé, ale je to úžasné. Milujem to.

Spevák poznamenal, že jeho každodenný život sa od narodenia dcéry zmenil. Teraz mám veľmi štruktúrovaný deň, vysvetlil. Pretože sa cítim ako s dieťaťom, potrebuješ štruktúrovaný pracovný deň.

4 zo 6

Fotografie ročenky celebrít

Shutterstock

aký je to pocit pre dievča

Pocit vďačnosti

Kým sa objaví na Nová hudba Apple Music 1 denne v júni 2021 Ed odhalil, že odkedy sa stal otcom, sa naučil dve veci.

Vzťah, ktorý som mal so svojimi rodičmi, sa úplne zmenil, oproti tomu, že predtým bol úžasný, ale teraz je to tak, že existuje taká večná vďačnosť a rešpekt za to, že som taký, viem, čím si prešli, a stále ním prechádzam, zdieľal. A tiež druhá vec je, že nikto nevie, čo robí. Vidím ľudí, hovorím si: „Panebože, ten chlap je najlepší otec na svete.“ Začal však ako ja, akoby nič nevedel. Učím sa zo dňa na deň. Takže si myslím, že je to úžasné.

5 zo 6

Ed Sheeran to oznámil

Fotografická agentúra Kommersant/Shutterstock

Zameranie na otcovstvo

Asi šesť mesiacov som naozaj nerobil žiadnu hudbu, bol som len otec na plný úväzok, povedal, keď vystúpil Teraz vo vzduchu s Ryanom Seacrestom v júni 2021. Spevák Castle on the Hill vysvetlil, že bude spievať vokály, keď bude spať na mojom ramene.

6 zo 6

lab rats elite force, epizóda 18, dátum vydania
Ed Sheeran nazýva otcovstvo

Anthony Harvey/Shutterstock

Zásadné životné zmeny

Žil som dvadsať rokov, napríklad som sa v dvadsiatke dobre zabavil a nepotrebujem, aby mi niečo z toho teraz prišlo do života, povedal. Show Zach Sang v júni 2021. Stále milujem večierok, ale teraz som úplne inde.