Milostný život Dylana O'Briena: Pohľad do zoznamovacej histórie hviezdy „Teen Wolf“

milostný život dylana obriena

Shutterstock (3)

Od vtedy Dylan O'Brien Postavili sme sa do centra pozornosti, v mysli každého z nás bola jedna otázka, a to je-je herec, ktorý si ho zaslúži, nezadaný? Myslíme tým, že medzi jeho rozkošnou osobnosťou, veselým zmyslom pre humor, úchvatným úsmevom a nádherným telom, už takmer každému ukradol srdce, takže je len prirodzené, že fanúšikovia sú zvedaví na jeho milostný život.

Chlapci, rozhodli sme sa vykonať nejaké vyšetrovanie a ukázalo sa, že Maze Runner hviezda bola v priebehu rokov skutočne spojená s niektorými z najväčších hollywoodskych hviezd! Jasné, hovorilo sa, že má vzťahy so známymi tvárami Chloë Grace Moretz , Britt Robertson a viac.Pýtate sa však, čo presne medzi nimi bolo? Prečo sa rozišli? S kým ďalším chodil? A vidí niekoho v súčasnosti? Nebojte sa, ľudia, pretože sme vám k dispozícii. Pokračovali sme a urobili sme z vás kompletného sprievodcu milostným životom hviezdy vrátane jeho súčasného stavu vzťahov, minulých priateľiek a všetkého medzi tým. Tak si sadnite a pripútajte sa, pretože chlapče, bola to divoká jazda!

Prejdite si našu galériu a odhalte všetkých, s ktorými Dylan kedy chodil, a to, čo medzi nimi bolo.

1 z 3

priateľky dylana obriena milujú životný vzťah

Cieľové filmy/Kobal/Shutterstock

Britt Robertson

Dylana a Britta, ktorých fanúšikovia môžu z filmu poznať Účel psa s KJ Apa , sa prvýkrát stretli na scéne filmu Prvý krát v roku 2012. Krátko na to začali spolu chodiť a rýchlo sa z nich stalo pár gólov!

Ale v decembri 2018, po takmer šiestich spoločných rokoch, Nás týždenne potvrdila, že sa rozišli potom, čo ju spozorovali na stretnutí s hercom Graham Rogers .

2 z 3

priateľky dylana obriena milujú životný vzťah

Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Chloë Grace Moretz

Dylan a Chloë vyvolali zvesti o zoznamovaní sa v auguste 2018, keď ich odfotili na pár parných rande spolu.

Chloë a Dylan mali vždy priateľský vzťah, odhalil zasvätený Nás týždenne v tom čase. Zámerne sa neukázali spolu, pretože nechceli na seba upozorniť, ale mali zábavnú noc a boli koketní a citliví, ale minulú noc nevykazovali žiadne zjavné ani vonkajšie PDA. Bola tam s tromi priateľkami a tancovala a popíjala celú noc.

Ukázalo sa, že herec skutočne označil blonďavú krásku za svoju celebritu pred siedmimi rokmi! Potom to však muselo zmiznúť, pretože to bolo naposledy, čo sme počuli o fámovom párovaní.

3 z 3

priateľky dylana obriena milujú životný vzťah

Eric Charbonneau/Shutterstock

Sarah Ramos

Kedy Sarah a Dylan sa spojili a vytvorili koketnú scénu z filmu Sociálna sieť na Instagram , mnoho fanúšikov začalo zaujímať, či sa medzi nimi niečo deje. Ukázalo sa však, že ide iba o špekulácie, pretože tieto dve hviezdy v skutočnosti natočili každý zo svojich segmentov oddelene vo svojich domovoch, čo znamená, že pre klip neboli spolu ani osobne.

Navyše, herečka, ktorá je skutočne zasnúbená Matt Spicer , neskôr povedané Washington Post že hoci je Dylan skutočne talentovaný a skutočne zábavný, bol to jednoducho profesionálny vzťah.