Dumblonde debutuje s videom pre album „White Lightning“, predobjednávka albumu

Bývalý Danity Kane členovia Aubrey O’Day a Shannon Bex vstali z popola svojej bývalej dievčenskej skupiny mestského popu a vytvorili dumblonde . Blonďatá tanečno-popová dvojica škádlila svoj hudobný projekt už týždne, ale v piatok 17. júla sa O & aposDay a Bex konečne podelili o hudbu, na ktorej spolu pracovali, počnúc debutovým singlom „White Lightning“, ktorý sa dočkal aj videonahrávky s sexi čiernobiely klip, ktorý mal premiéru ďalej Nás týždenne .

Okrem premiéry videoklipu k filmu „White Lightning“ dumblonde taktiež tento víkend zverejnilo svoje debutové album s vlastným názvom, ktoré sa má konať 25. septembra, na predobjednanie v iTunes. Fanúšikovia si už môžu okamžite kúpiť päť skladieb z albumu, vrátane albumov „White Lightning“, „Eyes On Horizon“, „Tender Green Life“, „Remember Me“ a „Dreamsicle“. Spoločnosti O & aposDay a Bex spoluautorom a producentom nahrávky.

Náš zvuk je úplne odlišný od všetkého, na čo boli naši fanúšikovia zvyknutí pri Danity Kane, povedal nám O’Day v rozhovore pre nás Weekly. Kreatívne sme ovládali každý aspekt: ​​od stylingu, natáčania, produkcie, strihu, písania ... Doslova všetko.Prvýkrát sa duo stretlo v roku 2005, keď súťažili v seriáli Diddy & aposs MTV Tvorba kapely . Spolu s D. Woodsom, Dawn Richardom a Aundrea Fimbresovou zvíťazili dievčatá a vytvorili populárnu dievčenskú skupinu Danity Kane. Skupina založila tri albumy a množstvo úspešných singlov, vrátane popového hitu Damaged z roku 2008 a R&B „Damaged“, ktorý sa v USA dostal na 10. miesto. Billboard Hot 100 graf.

O & aposDay a Bex skupinu oficiálne opustili v roku 2014 a vytvorili dumblonde. A zatiaľ čo ako kapela mala Danity Kane skôr urban-popový a R & B-infúzny zvuk, zdá sa, že dumblonde svojím debutom využíva skôr tanečný / elektro-popový prístup. Jedna vec, ktorá sa nezmenila & apost? Sexepíl, hej!

Plastická chirurgia: Fotky pred a po