Drake Through the Years (FOTKY)

Skôr ako bol Drake , rapper so špičkami v grafoch, ikona memov a skutočný hip-hopový srdciar, bol ním Aubrey Drake Graham - rozvíjajúci sa kanadský herec, hudobník a dospievajúca televízna hviezda.

Drake, ktorý sa narodil 24. októbra 1986, je jedným z najpredávanejších a najuznávanejších umelcov súčasnosti, ale začiatkom 2000-tych rokov sa začal venovať málo známemu (sarkazmus!) Tínedžerskému dramatickému seriálu s názvom Degrassi: Nová generácia, hrá stredoškolskú basketbalovú hviezdu Jimmy Brooks.

V roku 2007 odišiel zo šou, aby si splnil sen stať sa rapperom, a upustil od debutového mixu, Miesto na zlepšenie , ktorý spolu s dvoma ďalšími nezávislými projektmi viedol k jeho podpísaniu s Lil Wayne & aposs Young Money v júni 2009. (Zábavný fakt: T.I. prešiel podpisom Drake - nezískal & apost, zvuk, emo.)koľko rokov má dnes mia talerico

Drake vydal debutový štúdiový album, Poďakuješ mi neskôr , v roku 2010. Rekord zaznamenal číslo 1 v USA Billboard 200 a rovnako úspešné boli aj jeho ďalšie vydania, s jeho rekordom z roku 2011, Buďte opatrní , čím získal Grammy za najlepší rapový album.

kto je sam smith z roku 2018

Odvtedy hviezda rapperov a apossov len a len pribúda. Novšie piesne ako „Hotline Bling“ a „Nice for What“ sa stali bona fide rozhlasovými hitparádami, ktoré sú symbolom populárnej hudby.

Dnes nie je Drake mega-slávny - je tvorcom histórie a je držiteľom niekoľkých rekordov vrátane najpopulárnejších skladieb pre sólového umelca v kategórii História Billboard Horúce 100.

Ďalej si pozrite fotografie Drakea z rokov jeho Degrassi dní na „plán God & Aposs“.