Obal albumu „Take Care“ od Drakea sa stáva veselým vo Photoshope

Iste, navonok, Drake je otužilý rapper Young Money, ale vo vnútri je len veľkým dieťaťom. Prinajmenšom to je to, čomu by ste verili jednému vtipnému umelcovi z photoshopu.

pôvodné obsadenie barney a priatelia

Po webe obiehala veselá fotoobsahovaná verzia obalu albumu Drake & aposs & apos. Take Care & apos, ktorá ukazuje, že výrobca hitov & aposHeadlines & apos čmáral na hraciu podložku fixkami, namiesto toho, aby robil zlato so zlatými dedičstvami ako v originálny obal .

Čo je ešte zábavnejšie & aposs je, že pán & aposDegrassi & apos športuje pár dievčenských papučiek & aposs na vložke & aposDay Care & apos, ktoré sú (samozrejme) starostlivou prácou skúseného génia pre úpravu fotografií. Drake je na obrázku stratený v myšlienkach, pretože farbí hrubým ružovým perom, ale po jeho pravici sú hračky a šmýkačka v detskej veľkosti, ktoré iba znižujú jeho stav mysle.tajný život amerického tínedžerského obsadenia

Vďaka & apossovým fotografiám, ako je tá vyššie, je internet tak hodnotný, a sme si istí, že Drakeovi bude zábavná aj obálka zakúpeného albumu. Nakoniec, s novým vydaním jeho albumu & aposTake Care & apos, ktoré je čerstvé v mysliach všetkých & aposs, & aposDay Care & apos je stále spôsob, ako propagovať jeho hudbu ... Aj keď to & aposs nie je celkom to, čo si predstavoval pre vydanie.