Časová os kompletného vzťahu a rozchodu Dove Camerona a Ryana McCartana

Aktualizácia: Dove Cameron a Ryan McCartan

Shutterstock

dobrodružstvá stráženia detí cast disney

Keď boli na Disney Channel, Dove Cameron a Ryan McCartan bolo pár gólov! Potom, čo ste hrali Maddie a Diggie Liv a Maddie “dvojica vzala svoju lásku z televíznej obrazovky do skutočného života.

Od roku 2013 do ich rozchodu v roku 2016 sa pár často zabýval PDA prostredníctvom sociálnych médií, spolu vytvorili skupinu s názvom The Girl and the Dreamcatcher a zasnúbili sa. Predtým, ako dostali šancu zviazať uzol, Ryan a Dove to ukončili.Po Potomkovia hviezda a Zlý herec rozkol, bývalé hrdličky mali veľa drámy okolo rozchodu. V jednom momente Dove tvrdil, že s ňou Ryan počas ich vzťahu zaobchádzal zle. Potom on obvinil herečku, že ho podviedla so svojim vtedajším priateľom, Thomas doherty . Veci sa občas trochu zamotali a v roku 2020 to nakoniec vyzeralo, že sa obaja pohli ďalej. V januári 2021, keď Ryan oznámil svoju pieseň Politik, sa zdalo, že stále má zo svojho bývalého nie príliš pekné pocity.

Túto pieseň som napísal o sile zamilovanej hudby, hudobníka napísal na Instagram , vysvetľuje význam piesne. Ako dospelý som bol šialene zamilovaný do ženy, ktorá tak slobodne a efektívne zmobilizovala kult osobnosti, že sa mi až do dnešného dňa pravidelne vyhrážajú smrťou.

Čo sa teda skutočne stalo medzi Doveom a Ryanom? Celú časovú os nájdete v našej galérii.

1 z 10

dove-cameron-ryan-mccartan

Instagram

Ako sa spoznali

Ryan a Dove sa stretli, keď stáli ďalej Liv a Maddie a v teraz odstránenom videu YouTube Ryan vysvetlil, ako sa s Doveom počas relácie priblížili. Povedal, že sa prvýkrát stretli počas konkurzného procesu a okamžite to iskrilo.

Zúčastnil som sa konkurzu na hlúpu malú úlohu v novej hlúpej televíznej šou. V čase, keď sa tomu hovorilo Kúsky a môj agent mi povedal, že pravdepodobne zmenia meno na dve dievčatá, o ktorých bola show - Liv a Maddie, povedal vtedy Ryan. Takže idem na konkurz a hovorím si: „Táto rola je v skutočnosti zábavná.“ Zavolali mi späť a potom mi zavolali znova. Potom som absolvoval test obrazovky s dievčaťom, ktoré hralo obe úlohy. ktorý bol v tom čase úplne neznámy. Išiel som a urobil som test obrazovky. A obsadili ma.

2 z 10

víťazné kde sú teraz
Aktualizácia: Dove Cameron a Ryan McCartan

Broadimage/Shutterstock

Stať sa párom

Po zverejnení ich vzťahu v roku 2013 to povedal Ryan Vegánsky zážitok výlučne o ich prvom rande. Tú noc sme strieľali a nedávno som sa dostal z dosť zlého rozchodu a z akéhokoľvek dôvodu som sa cítil celkom sebavedomo. Strieľali sme a potom sme boli hotoví a všetci išli domov. Hádam, že z akéhokoľvek dôvodu bol osud len na mojej strane, ale ja a Dove sme tam boli poslední ľudia, pripomenul. Vyšiel som zo svojej šatne a Dove vyšla z jej a ja som sa opýtal: „Hej, chceš ísť na rande?“ A ona povedala: „Bože, určite.“

Herec pokračoval, vzal som ju na večeru, [potom] vzal som ju do mrazeného jogurtu a šli sme na toto miesto v Hollywoode s názvom Bourgeois Pig a dali sme si cider. Sedeli sme v tejto skutočne roztomilej miestnosti, len sme popili cider a rozprávali sa. Potom som ju vzal na toto miesto hore v Hollywood Hills, ktoré má v podstate panoramatický 360 -stupňový výhľad na celý Hollywood a celé údolie. Videli sme teda všetky svetlá, nápis Hollywood, observatórium Griffith Park a bolo to také romantické. Boli sme tam hore do tretej ráno len tak, ako sme sa rozprávali a pozerali na svetlá. Potom som ju vzal domov a bolo to najdokonalejšie, najromantickejšie prvé rande vôbec.

3 z 10

Tvorba hudby

V roku 2015 Ryan a Dove oznámil že zakladajú kapelu s názvom The Girl and the Dreamcatcher. Dvojica debutovala s prvým singlom s názvom Written in the Stars a pokračovala vydaním jedného EP s názvom Negatíva , v júli 2016.

4 z 10

holubica cameron ryan mccartan zásnubný instagram

Instagram

Angažovať sa

Po častom žartovaní s fanúšikmi na Twitteri, že sa jedného dňa zasnúbia a nakoniec sa vezmú, sa to v apríli 2016 skutočne stalo! Ryan zdieľal predtým vymazanú fotografiu z Instagramu tejto dvojice a v titulku potvrdil, že sa vzali.

Venovanie môjho 1 000. príspevku mojej snúbenici. Nemôžem uveriť, že ťa tak môžem nazvať. Ďakujem, že ste povedali áno, napísal do titulky. Dove vo svojom vlastnom, odstránenom príspevku na Instagrame napísala: Hovoriť vám, že je to môj priateľ, sa aj tak nikdy necítil dobre. „Snúbenec“ na vás vyzerá lepšie.

dylan o'brien a kaya scodelario

Keď hovoríme o zasnúbení s Ľudia Dove označil návrh za veľmi rýchly.

Bolo to romantickejšie a bohémskejšie ako tradičné, vtedy žiarila. Obaja sme si navzájom boli úplne jasní, že to znie ako: „Viem, že si moja osoba. Vieš, že si moja osoba. Nie je nikto iný. ‘Pretože sme už vedeli, že sa jedného dňa chceme vziať, nečakal som, že to niečo zmení. „Snúbenec“ a „priateľ a priateľka“ sa však líšia svetmi. Doslova mám pocit, že som nikdy predtým nebol taký pokojný. Cítim sa zakorenený k zemi. Cítim sa dobre.

5 z 10

Aktualizácia: Dove Cameron a Ryan McCartan

Mediapunch/Shutterstock

Split

V sérii príspevkov na Twitteri z októbra 2016 Dove aj Ryan oznámili rozchod.

Dove sa rozhodla, že tento vzťah nie je to, čo chce. Stále sa veľmi ľúbime. Buďte prosím citliví, pretože je to bolestivé, on napísal . Ona dodal „Ďakujem za vašu podporu a plné srdcia v tomto veľmi intenzívnom a ľudskom čase. Medzi Ryanom a mnou je veľa [lásky] života. Život je krásny a dlhý.

6 z 10

ryan-instagram-komentár

Instagram

Doveho obvinenie

V komentári na Instagrame po ich rozdelení Dove reagoval na fanúšika a tvrdil, že Ryan je pre mňa hrozný.

O niekoľko rokov neskôr, v júli 2019, vysvetlila Sedemnásť že vo vzťahu boli veľmi nízke minimá. Mal som dojem, že musím celý čas vyzerať perfektne a môj partner mi to rozhodne dal do ucha. Ľudia si mysleli, že zdieľam veľa, ale ja som takmer nič nezdieľala, tvrdila.

7 z 10

Nepríjemné chvíle

Keď pieseň bývalého páru Žiariace v tme bol použitý v televíznom vysielaní ABC a pri pokrytí úplného zatmenia slnka 2017, Dove ho vzal na Twitter a označil ho za moju pieseň. V jeho vlastný príspevok na Twitteri , Reagoval Ryan na česť a nazval ju našou piesňou.

Lol y'all môže predstierať, že neexistujem, dostávam peniaze tak či onak, zdá sa, že v inom tweete odpovedal.

8 z 10

Vzťah Dove Ryana

Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

suitový život Zacka a Codyho sa znovu stretli na Jessie

Zostať pozitívny

Dove, keď sa predstavila na Disney Channel Fan Feste v apríli 2019, hovorila o svojom bývalom snúbencovi počas rozhovor s Prístup . Môj prvý priateľ, s ktorým som sa stretol Liv a Maddie „Som veľmi vďačná za túto skúsenosť a za to, čo ma naučil,“ povedala.

9 z 10

Ryan McCartan obviňuje Dove Camerona z podvádzania

Instagram

Ryanovo obvinenie

Počas otázok a odpovedí na Instagrame s fanúšikmi v januári 2020 Ryan obvinil Doveho, že ho podviedol. Keď sa ho jeden z jeho sledovateľov na Instagrame spýtal, na čo je najpyšnejší, odpovedal: Do dvoch týždňov ma moja snúbenica podviedla a opustila ma [a] takmer som zomrel na otravu jedlom ... Naozaj som si nemyslel, že by som to dokázal v tej časti môjho života. Som hrdý na svetlo, ktoré prichádzalo z tmy, a na moju schopnosť prežiť a zmeniť hnev a smútok, ktoré som mal, na pozitívne životné zmeny a novú cestu vpred.

teraz veľa šťastia charlie mia

Dove na jeho obvinenia nikdy nereagoval, ale v tom čase znova poslal správu o toxických ľudí na Twitteri .

10 z 10

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rozhodol som sa mlčať o svojej minulosti, pretože som si myslel, že to bude najefektívnejší spôsob, ako ju nechať tam, kam patrí. Už ma nebaví sledovať, ako sa udalosti môjho života stávajú tak temne nesprávne interpretovanými. Chcel by som o tom raz a konečne pravdivo a diplomaticky napísať. • Myslím si, že s Doveom sa v zásade zhodujeme na vzájomnom vzťahu. Boli sme mladí a nezrelí. Náš vzťah bol nefunkčný. Boli sme zlý zápas. • O mne a našej minulosti tvrdila, že si myslím, že nie sú spravodlivé ani pravdivé, ale má právo na svoj názor. Tvrdil som o nej a našej minulosti, že som si istý, že si nemyslí, že sú spravodlivé alebo pravdivé, ale mám právo na svoj názor. Máme individuálny a protichodný pohľad na nefunkčnosť nášho vzťahu. To je medzi ex ex normálne. • Želám jej len to najlepšie. Som vďačný za náš vzťah. Naučil som sa, čo je láska, tým, že som sa dozvedel, čo nie je. Ľudia môžu byť mladí a robiť chyby. Ľuďom je dovolené vyrásť a rozísť sa. • Nie sme medzi sebou vo vojne. Tento vír opakujúcich sa konfliktov je výsledkom slobodného a mierového zdieľania našich individuálnych pohľadov na našu minulosť, po ktorom takmer vždy nasleduje nespočetné množstvo príspevkov na sociálnych sieťach, ktoré vytvárajú boj tam, kde nie je. Niektoré z týchto predajní zarábajú na reklamách, kliknutiach a kontroverziách, a ak nemajú príbeh, vyrobia ho. Akékoľvek tvrdenia o trvalom alebo súčasnom konflikte medzi mnou a mojím predchádzajúcim partnerom boli metodicky vyrobené a sú neopodstatnené. • Táto paradigma existuje v celom prostredí sociálnych médií. Dúfam, že spotrebitelia sociálnych médií to použijú ako príklad na ochranu pred zaujatosťou a nadsázkou a na zvýšenie plynulosti svojich sociálnych médií v čoraz nepravdivejšom svete.

Príspevok zdieľaný používateľom Ryan McCartan (@mccarya) 17. januára 2020 o 9:53 PST

Ryan odpovedá

Po tom, čo sa Ryan dostal do titulkov svojich komentárov k podvádzajúcim obvineniam, reagoval príspevkom na Instagrame.

Rozhodol som sa mlčať o svojej minulosti, pretože som si myslel, že to bude najefektívnejší spôsob, ako ju nechať tam, kam patrí. Už ma nebaví sledovať, ako sa udalosti môjho života stávajú tak temne nesprávne interpretovanými. Chcel by som o tom raz a diplomaticky napísať spravodlivo a nakoniec, povedal. Myslím si, že s Doveom sa v zásade zhodujeme na našom vzájomnom vzťahu. Boli sme mladí a nezrelí. Náš vzťah bol nefunkčný. Boli sme zlý zápas.

Ryan pokračoval: Tvrdila o mne a o našej minulosti, že si myslím, že nie sú spravodlivé ani pravdivé, ale ona má právo na svoj názor. Tvrdil som o nej a našej minulosti, že som si istý, že si nemyslí, že sú spravodlivé alebo pravdivé, ale mám právo na svoj názor. Máme individuálny a protichodný pohľad na nefunkčnosť nášho vzťahu. To je medzi ex ex normálne. Prajem jej len to najlepšie. Som vďačný za náš vzťah. Naučil som sa, čo je láska, tým, že som sa dozvedel, čo nie je. Ľudia môžu byť mladí a robiť chyby. Ľuďom je dovolené vyrásť a rozísť sa.

Napriek ich skalnej minulosti povedal, že medzi nimi nie sú žiadne ťažké pocity.

Nie sme medzi sebou vo vojne. Tento vír opakujúcich sa konfliktov je výsledkom slobodného a mierového zdieľania našich individuálnych pohľadov na našu minulosť, po ktorom takmer vždy nasleduje nespočetné množstvo príspevkov na sociálnych médiách, ktoré vytvárajú boj tam, kde nie je, napísal. Akékoľvek tvrdenia o trvalom alebo súčasnom konflikte medzi mnou a mojím predchádzajúcim partnerom boli metodicky vyrobené a sú neopodstatnené.