Dove Cameron nemá ani energiu na to, aby bojoval s Čínou Anne McClain, ďakujem veľmi pekne

jedno-zlí potomkovia

Getty

Potomkovia 2 V hlavných úlohách sa predstavia Dove Cameron a China Anne McClain niesu v spore a Dove chce, aby sa všetci prestali pýtať. V skutočnosti sú títo dvaja veľmi blízki IRL a rozhodne nemajú žiadne ťažké pocity. No tak, prečo by ?! The D2 tím je úprimne ako rodina. V nedávnej sérii tweetov Dove nastavil rekord a mal na to konečný screenshot. Všetko sa to začalo, keď Dove reagovala na teraz vymazaný tweet o jej a čínskom vzťahu.

tweet holubice cameron 1„… Lol @chinamcclain a ja sme sa nemohli viac milovať? je moja. Nerozumiem lololol, “napísala Dove pred zverejnením textového rozhovoru medzi sebou a Čínou na Twitteri, z ktorého vyplýva, že herecké hviezdy zdieľajú niekoľko zvukových správ. Nevieme ako vy, ale my sme nikdy nepočuli o tom, že by nepriatelia hovorili 24/7. Takže áno, vyzerá to ako dôkaz, že sú v zásade najlepšie.

tweet holubice cameron 2

„Ako viem, nemáme v úmysle reagovať na klebety, ale… všetci ste hlúpi,“ napísala Dove a označila svoje dievča Čínu.

holubica cameron čína mcclain texty

To však nebolo všetko. Pokračovala vo vysvetľovaní, že nemá čas byť tienistá, aj keď by chcela byť - čo očividne nemá.

kde pípni 3

'tiež: nemajte dostatok energie na to, aby ste boli komukoľvek tienistí. oveľa menej niekto, koho milujem. ako, nie aké nudné. aké základné. Zbohom. šťastnú nedeľu, Liv a Maddie pridaná hviezdička.

Čína potom odpovedala na Doveov tweet a očividne sa zdala taká neuveriteľne zmätená z tejto falošnej drámy, ktorá prišla z ničoho nič.

čína mcclain tweet

„Počkaj, odkiaľ to prišlo? Milujem seba nejakého @DoveCameron ????, “reagovala herečka Disney Channel v sérii tweetov. „MILUJEM svoje #MCCLAINIACS. Ale ja a Dove sme v pohode. ? Čo hovoríte na Potomkov 2 pred #ShamelessPlug ??. '

čínsky mcclain tweet 2

Tak tu to máte! Ľudia by možno chceli veriť, že Dove a Čína majú spor ako Mal a Uma, ale jednoducho to tak nie je. Sú úplne v pohode, chlapci.