Myslíte si, že Carlos Pena Jr. + Alexa Vega z Big Time Rush bude dobrý pár? - Anketa čitateľov

Najhorúcejšia a najnovšia romantika, ktorá ovplyvní svet popkultúry, je medzi Big Time Rush spevák Carlos Pena mladší a & apos Mačeta zabíja & apos herečka Alexa Vega (koho pravdepodobne lepšie poznáte z filmov & aposSpy Kids & apos). Myslíte si, že Rushers tvoria dobrý pár?

Fajčiaci a horúci Latinoameričania trávia spolu kopu času a keďže obrázok má väčšiu hodnotu ako čokoľvek, je bezpečné povedať chodia spolu z pohľadu ich účtov na Instagrame a Twitteri ... aj keď spoločný priateľ pokračoval a potvrdil to pre svojich priateľov tak či tak.

Pena (23) a Vega (24) strávili Nový rok a večer spolu v hoteli Bahamy s partiou priateľov a vytvorili množstvo roztomilých momentiek. Pár sa počas pobytu venoval bicyklovaniu, jachtingu a chlastaniu a veľa sa navzájom útulnil a maznal.Pena vyzerá s Vegou naozaj šťastne a zdá sa, že sa títo dvaja spolu smejú. Obaja looove tiež Pena a Pena dokonca na Instagrame označuje Vegu ako „Azucar“, španielske slovo pre „cukor“. Gah! Príliš rozkošné.

Obaja však v minulosti zažili nejaký zlomený srdce. Dvojročné manželstvo Vega & aposs s producentom Seanom Covalom (ktorý je o 12 rokov starší) sa skončilo v júli 2012 a Pena prešla drsným rozchodom s Disney herečkou Samanthou Droke v lete 2012. Ale hej, niekedy môžu byť skvelé veci vyjsť z nepríjemných situácií!

Čo si myslíš, Rushers? Hodí sa Alexa na vášho obľúbeného vtipného muža? Nižšie si pozrite ich ďalšie obrázky a hlasujte!

Ďalej: Hlasujte Carlos za najhorúcejšie tričko bez trička!

Instagram (2)

Instagram (2)

zničiť priateľstvo demi lovato