Majú dolanské dvojčatá prstene čistoty? Tu je to, čo vieme

dolan-dvojčatá-čistoty-prstene

Getty

Keď ste takí slávni ako Ethan a Grayson Dolan, je pravdepodobné, že okolo vás bude lietať slušné množstvo fám. Jednou z najväčších otázok, ktoré ľudia ohľadom dvojčiat webových hviezd hľadajú, je, či majú prstene čistoty alebo nie. Myslíme si, že je bezpečné povedať, že nie, a tu je dôvod. Kým okolo sa vznášal obrázok Grayson údajne nosil nábožensky vyzerajúci prsteň „žartoval o tom, že má (alebo nemá) prsteň čistoty vo viacerých videách na YouTube - a na základe smiechu sa zdá, že naznačuje, že by nie mať jeden.

Ukážka A: V chlapcových dosť strhujúcich Video Otázky a odpovede na detektor lži “obaja si položili otázky, ktoré položili fanúšikovia na Twitteri - samozrejme, keď boli pripojené k detektorom lži. Ethan sa spýtal Graysona (prostredníctvom tweetu fanúšikov), či je panna, a Grayson odpovedal, že áno. Muž ovládajúci test potom chlapcom oznámil, že zasiahol hornú časť obrazovky. Vybuchli do smiechu a rýchlo išli ďalej.Ethan Dolan sa smeje

YouTube

Ale to nie je všetko. Vo videu YouTube, ktoré chlapci vyrobili v roku 2017, Ethan a Grayson prehľadávali Google a hľadali otázky, ktoré sa mu naskytajú pri hľadaní mien - aby ste im odpovedali raz a navždy. Jednou z otázok, ktoré sa objavili, bolo, či má Grayson Dolan dieťa? Grayson potvrdil, že nie, očividne nemá dieťa, ale nie skôr, ako sa pýta, prečo ho veľa fanúšikov stále nazýva otcom - na čo Ethan odpovedal: To nie je to, čo majú na mysli! Potom prišla veľká otázka: Má Grayson Dolan prsteň čistoty? Aj keď nič nepovedal, Ethanovi sa zdala otázka celkom zábavná.

prsteň čistoty Grayson Dolan

Tvár takpovediac hovorí za všetko. Zdá sa, že otázok je veľa, a preto sa zdalo, že Graysonovi sa tento nápad páčil, keď ho znova spomenul v ich Horúca vaňa Confessoins 2! video urobili o niekoľko mesiacov neskôr.

Nemám ďalšie priznania. Som dobré dieťa - dobrý občan, prsten čistoty v tínedžerskom veku, povedal vo videu Grayson.

Nehovoriac o, Jack Daili , bývalý priateľ dvojčiat, sa vybral na sociálne siete, aby odhalil Dolanské dvojčatá a vysvetlil im vypadnutie z priateľstva. Uprostred svojich rečí sa venoval celej téme prsteňa čistoty.

Viete, že Ethan mal priateľku mnoho mesiacov, však? povedal v teraz odstránenom Instagrame Live, ktorý nájdete na YouTube.

S otázkou prsteňov čistoty prichádza aj otázka ich náboženstva, pretože mnohí majú sklon spájať prstene čistoty s náboženským presvedčením. Je Grayson Dolan vo svojom videu Googling Our're kresťan? prišiel tiež. Jeho odpoveď, Uh, myslím, že verím v Santu. Dobre, takže nie celkom priama odpoveď. Avšak, to je široko hlásili, že sú kresťania.

Hej, každopádne - Ethan a Grayson majú úplné právo ponechať tento druh vecí v súkromí. Takže bez ohľadu na to, či na otázku nakoniec odpovedia otvorene alebo nie, nechajme ich žiť.

Sledujte: Ethan Dolan si prebodol jazyk