DJ Drama Pairs Up Chris Brown a J. Cole na skladbe „Undercover“

Nasledujúci album DJ Drama & aposs bude obsahovať skladbu s názvom & apos Undercover & apos, ktorá spojí hviezdy hip-hopu a R&B Chris Brown a J. Cole . A hlavný dôvod, prečo ich dráma spojila, je jednoducho preto, lebo nikdy predtým spolu nespolupracovali.

'Hľadali sme stopy po Chrisovi,' povedala Drama Správy MTV . „Naozaj som potreboval zohnať niečo, čo mi prišlo dobre. Niečo sme mu dali, vošiel Chris. Minútu som o tom premýšľal. S kým a za koho pracoval, s kým a za akým účelom bol zaznamenaný? '

Dráma sa nakoniec dohodla na Coleovi pre film 'aposUndercover', ktorý produkoval Hitman V12. „Je to dobrá nahrávka. Myslím, že sa týmto dámam bude páčiť, “sľubuje dráma. Skladba sa objaví na nahrávke DJ & aposs & aposThird Power & apos, ktorá padá 11. októbra.

Aj keď MTV poznamenáva, že Cole a Brown sa spolu objavili na málo známom remixe, & aposUndercover & apos je ich prvá významná spolupráca. Dráma je v poslednej dobe jedným z mnohých ľudí vo fanklube J. Colea. „J. Cole určite robil svoje, “hovorí. „To je ďalší človek, ktorého si veľmi vážim a som nadšený z toho, čo dosiahol.“

Cole & aposs debut, & apos Cole World: The Sideline Story, & apos vyšiel tento týždeň a je na dobrej ceste k vstúpte do rebríčka albumov na čísle 1 .

Pozerajte na Drama Diskutovať a apokryť