Hviezda Disney Channel Bridgit Mendlerová je príbuzná Dr. Christine Blasey Fordovej a študovala na MIT a Harvard

Bridgit Mendler je oveľa viac než len bývalá hviezda Disney Channel.

Tweet fanúšikov a apossov sa nedávno stal virálnym po tom, čo sa o nich podelil so speváčkou a hercom známym pre svoje hlavné úlohy Veľa šťastia Charlie a Limonádové ústa , v súčasnosti dosahuje doktorát ... a tiež súvisí s doktorkou Christine Blasey Fordovou.

Bridgit Mendler môže robiť doktorské štúdium na MIT (momentálne je), ale ani jeden muž v STEM by nemohol urobiť veľa šťastia Charlie, napísal používateľ Twitteru @_waterslut.PS: Chceš sa pozerať Veľa šťastia Charlie ? Zaregistrujte sa do Disney + tu .

Podľa Mendler’s LinkedIn profilu, v súčasnosti je zapísaná na doktorandské štúdium na Massachusetts Institute of Technology. Medzi jej skúsenosti patria štyri roky práce v laboratóriu MIT Media Lab ako riaditeľka a postgraduálna výskumníčka.

Bridgit Mendler je doktorandkou v MIT Media Lab so zameraním na technológie, ktoré podporujú inkluzívne a spoločné riadenie a zapojenie občanov. Životopis MIT číta. Pred získaním titulu bola Mendler platinová skladateľka a nahrávacia umelkyňa a popredná televízna herečka v rôznych sieťových sériách vrátane ocenenej ceny Disney Channel. Veľa šťastia Charlie a NBC Nedatovateľné . Bridgit je bývalá veľvyslankyňa umelcov organizácie Save the Children, kde sa zasadzovala za právne predpisy o vzdelávaní v ranom detstve. Interakcia online s jej fanúšikovskou základňou inšpirovala jej záujem o sociálne platformy ako prostriedok na získavanie ďalších hlasov, skúseností a odborných znalostí do rozhodovania vlády.

Ešte v roku 2018, Mendler oznámil na Twitteri, že by začala absolvovať program na MIT. Akoby to nebolo dosť pôsobivé, o rok neskôr sa so svojimi stúpencami na Instagrame podelila o to, že chodí aj na Harvardskú právnickú školu.

@bridgitmendler na Instagrame

Keď sa fanúšikovia dozvedeli o vedeckom post-disneyovskom živote Mendlera a Apossa, zaujímalo ich tiež to, že speváčka Ready or Not je neterou doktorky Christine Blasey Fordovej.

V roku 2018 svedčil Ford proti vtedajšiemu kandidátovi na Najvyšší súd Brettovi Kavanaughovi po tom, čo ho obvinil z toho, že ju tápal a pokúsil sa vyzliecť, keď obaja začiatkom 80. rokov navštevovali stredné školy v Marylande. Jej identita bola odhalená v rozhovore pre The Washington Post .

Po svedectve spoločnosti Ford & aposs stála Mendlerová solidárne so svojou tetou a zverejnila správu na sociálnych sieťach, ktorá preukazovala podporu jej rodiny.

Dr Christine Blasey Ford alebo teta Chrissy, ako ju poznám, je osobou, ktorá mi trpezlivo pomohla s prihláškou na vysokú školu, ako prvá ma objala, keď som uvidela svoju rodinu na dovolenke. Pamätajte, prosím, na jej ľudskosť, “napísal Mendler na Twitteri.

V Instagram príspevok od októbra 2018, zdieľa Mendler, som ohromený jej odvahou, príkladu, ktorého som bol schopný byť dôsledným svedkom po väčšinu svojho života, a teraz ju pozná aj svet.

Uprostred jej školskej dochádzky Hurikán speváčka sa za svojho dlhoročného priateľa Griffina Cleverly vydala v októbri 2019. Na plážovom ceremoniáli sa zúčastnilo veľa jej bývalých hviezd Disneyho, ako napríklad Leigh-Allyn Baker, Jason Dolley, Bradley Steven Perry a Mia Talerico.

Počas letnej prestávky medzi semestermi MIT sa herec a spevák natlačil včas, aby sa mohol venovať herectvu, keď sa v krátkych sériách Netflixu pripojil k Dennisovi Quaidovi a Ashley Tisdale. Merry Happy Whatever v roku 2019.

PhD trvá v priemere zvyčajne šesť až osem rokov, takže Mendler je pravdepodobné, že bude zhruba v polovici svojho doktorátu v Cambridge, MA.

Aj keď pravdepodobne čoskoro môžeme očakávať akékoľvek nové hudobné alebo herecké úlohy - je zjavne zaneprázdnená - jej debutový singel ' Pripravený alebo nie „práve oslávila v novembri 2020 prekročenie 200 miliónov zhliadnutí na YouTube.

Úprimne, čo môže & apost urobiť Bridgit Mendler?