Hviezdy Cory in the House od Disney Channel: Kde sú teraz?

Cory v dome, kde sú teraz

Disney Channel

Cory a Victor Baxterovci zamierili do Bieleho domu, keď Cory v dome - do To je také Raven séria spinoff - premiéra na Disney Channel v roku 2007!

Hrajú Kyle Massey , Madison Pettis , Maiara Walsh , Jason Dolley , John D’Aquino a Rondell Sheridan , show nasledovala šéfkuchára a Baxterovho rodinného patriarchu Victora (Rondell), keď sa so svojim synom Corym (Kyle) presťahovali do Washingtonu DC. Duo otec-syn žil v Bielom dome, zatiaľ čo Victor pracoval ako prezident USA 'hlavný kuchár. Kým bol jeho otec v práci, Cory sa často ocitol v rôznych schémach vďaka priateľom Mlokovi (Jason) a Meene (Maira). Trojica sa spoločne neustále snažila prekabátiť prezidentovu dcéru Sophie (Madison). Po dvoch sezónach vo vzduchu, Cory v dome skončila v septembri 2008.Aj keď hviezdy hrali v mnohých ďalších televíznych reláciách a filmoch, všetky si boli blízke. V skutočnosti to Madison skutočne má zdieľal niekoľko stretnutí s jej bývalými costarmi na sociálnych médiách za tie roky. V septembri 2017 si s Maiarou zapózovali na selfie zdieľanej prostredníctvom Snapchatu. Cory v dome stretnutie, Plán hry kamenec popisoval jej príspevok. Sophie a Meena o 10 rokov neskôr.

Potom, o dva mesiace neskôr, narazila aj na Jasona. V príspevku Instagram Stories z decembra 2017 bývalé hviezdy Disney zapózovali na sladkom obrázku. Pozrite sa, na koho som narazil, napísala Madison. Sophie a Newt sa dali znova dohromady.

Pokiaľ ide o Kyle, on a Madison zdieľali instagramový záber v septembri 2016. #OMFG dnes v noci objal moju sis @madisonpettis, on titulky k obrázku

Nasledujúc ich Cory v dome dní Jason pokračoval v postave P. J. Duncana v ďalšej šou Disney Channel, Veľa šťastia Ch do rlie . Madison si vytvorila významné meno v Hollywoode a dokonca získala úlohu vo filme Netflix v roku 2021 On je tým všetkým . Maiara za tie roky účinkovala aj v rôznych televíznych reláciách. Hviezda seriálu Kyle pokračovala vo svojej hereckej kariére, než sa v júni 2021 dostala do právnych problémov.

Podľa súdnych dokumentov, ktoré získal Nás týždenne v tom čase bol kamenec Disney obvinený z komunikácie s maloletým na nemorálne účely po údajnom odoslaní sugestívnych správ tínedžerke. Prvýkrát bol žalovaný za údajné odosielanie správ v roku 2019, prípad však nepokračoval. Doktori tiež uviedli, že nároky sa vyšetrujú od februára 2020. Kyle tieto tvrdenia po oboch súdnych sporoch odmietol. Jeho zástupca vo vyhlásení z júna 2021 tvrdil, že TMZ že herec sa včera dozvedel o svojich obvineniach prostredníctvom médií a tvrdí, že obvinenia sú motivované pomstou, pretože žalobca neuspel vo svojom občianskom súde na rok 2019, pričom poznamenáva, že Kyle má v úmysle tieto obvinenia opäť agresívne obhajovať a bude hľadať občianskoprávne obvinenie. náhradu škody od tých, ktorí odmietajú počuť skutočnosti. ... Máme v pláne usilovať sa o skoré prepustenie, aby sa toto zlé správanie konečne upokojilo.

Coolshippodcast oslovil Kyleovho zástupcu.

ktorý hviezdi v perfektnom tóne

Prejdite sa v našej galérii a zistíte, o čo sa jedná Cory v dome je až doteraz.

toby od šťastia charlie 2016

1 zo 6

Cory v dome, kde sú teraz

MediaPunch/Shutterstock

Kyle Massey si zahral Cory Baxter

Stal sa hlasom Milo v televíznom seriáli Disney Channel Háčiky na ryby a objavil sa na ďalších show, vrátane Elektrická spoločnosť , Mighty Magiswords , Byť Mary Jane , Gotham a viac. Vkročil tiež do hudobného priemyslu a za tie roky zhodil veľa kádrov. Dokonca urobil niekoľko piesní so svojim bratom, Chris Massey . V roku 2010 súťažil v 10. sezóne Tanec s hviezdami , kde sa umiestnil na druhom mieste.

V júni 2021 sa herec dostal do právnych problémov.

2 zo 6

Cory v dome, kde sú teraz

Broadimage/Shutterstock

Madison Pettis si zahrala Sophie Martinez

Cory v dome bol pre Madison len začiatok! Šla ďalej hviezdiť Päť bodov , Levia stráž , The Fosters , Laboratórne potkany , Phineas a Ferb a Väčšinou Ghostly . Zahviezdila po boku Addison Rae vo filme 2021, On je tým všetkým .

3 zo 6

Cory v dome, kde sú teraz

Chelsea Lauren/Variety/Shutterstock

Mloka Livingstona si zahral Jason Dolley

Jason pokračoval v hre P. J. Duncana Veľa šťastia Charlie , ale potom sa už držal v úzadí. Vo filme sa objavil Vrtuľníková mama v roku 2014 a mal niekoľko televíznych vystúpení (vrátane jeho úlohy v šou ABC Americká žena v domácnosti ), ale okrem toho sa držal mimo dosahu verejnosti.

4 zo 6

Cory v dome, kde sú teraz

MediaPunch/Shutterstock

Maiara Walsh si zahrala Meena Paroom

Maiara zasiahla Revolúcia , Zúfalé manželky , Priemerné dievčatá 2 , Všeobecné vzdelanie , Zombieland , Prepnuté pri narodení , Posledná loď a ďalšie za tie roky.

5 zo 6

Cory v dome, kde sú teraz

Instagram

kto je sam smith z roku 2018

John D’Aquino hral prezidenta Richarda Martineza

Potom, čo hral v Cory v dome , Objavil sa John v Druhé šance , Ďalšie zhromaždenie , 60 yardová čiara , V Sanity na Floride a viac. Teraz prevádzkuje vlastnú spoločnosť, ktorá pomáha mladým hercom preraziť v biznise!

6 zo 6

Cory v dome, kde sú teraz

Instagram

Rondell Sheridan hral Victora Baxtera

Po Cory v dome , Rondell zameral veľkú časť svojej pozornosti na svoju stand-up comedy kariéru. Režíroval tiež niekoľko televíznych relácií a filmov! Najnovšie si zopakoval svoju úlohu Victora Baxtera v epizóde seriálu Havranov domov - druhý To je také Raven séria spinoff - a objavil sa vo filme Pamätajte na Amnéziu .