#Directioners for Life! Všetky celebrity, ktoré ste nikdy nepoznali, boli jednosmernými fanúšikmi

Odhaľte všetky celebrity, ktoré ste nikdy nepoznali, boli obrovskými fanúšikmi One Direction

Shutterstock (4)

Keď ich urobil One Direction X faktor debut v roku 2010, dokonca aj niektoré z vašich obľúbených celebrít sa nemohli nabažiť boybandu! V priebehu rokov sa najväčšie hollywoodske hviezdy kvôli tomu úplne vymodelovali a fandili Niall Horan , Liam Payne , Louis Tomlinson , Harry Styles a Zayn Malik , a úprimne, neviníme ich.

V júni 2021, Miranda Cosgrove vybral sa pešo po pamäťovom pruhu a prehnal sa cez pásmo, ktoré bolo zapnuté iCarly v roku 2012. V klipe zdieľajú E! Správy “, zo špeciálneho stretnutia Paramount+ iCarly reunion, ktoré má premiéru pred reštartom šou, si herečka spomenula na jedného z chlapcov 1D, ktorý bol hosťujúcou hviezdou, nad ktorou sa dodnes nemôže dostať. Upozornenie na spoiler: je to Harry!V epizóde s názvom iGo One Direction sa päťdielny kus objaví vo webovej show Carly Shea a predstaví What Makes You Beautiful. Pred ich veľkým vystúpením Harry ochorie a Carly (hrá ho Miranda) sa o neho stará. Aj keď speváčka Sign of the Times nepatrila práve k romantickým záujmom tejto postavy, stále má v srdci lásku k Harrymu.

skutočný jackson vp sezóna 2

Bol pre teba niekedy romantický hosť, ktorý by si povedal: „Ach, môj boh ‘? reunion host, spýtal sa Hunter March. Miranda odpovedala, neviem. Nemôžem vybrať len jedného, ​​všetky sú ... Dobre, Harry Styles.

Prekvapivo, Halsey je jedným z najväčších 1D stojanov vôbec! V skutočnosti nahrala video, v ktorom sa delí o svoju lásku k chlapcom a podobne sa znova objavil na Twitteri vo februári 2020. Nerobím si srandu, keď som videl videá z ich živých vystúpení, rozplakal som sa, povedala v klipe. Bol to najhorší moment v mojom živote, pretože teraz som uväznený v tejto večnej fanúšikovskej základni.

O všetky tie roky neskôr je stále režisérkou. Keď kapela oslávila svoje 10-ročné výročie v júli 2020 Halsey zdieľala hold na sociálnych sieťach. Kartónová škatuľa pre veľké ryby a malé ryby, Halsey napísal na Twitteri, odkazovanie pieseň, ktorú chlapci spievali počas ich Take Me Home Tour v roku 2013. Nikdy nenechajte nikoho prinútiť cítiť sa hanblivo pri počúvaní chlapcových skupín. Boybandy sú tesné.

Rovnako ako speváčka, Bella Thorne , Zendaya , Ed Sheeran , Maia Mitchell , Miley Cyrus a ďalší za tie roky zdieľali svoju lásku k One Direction. Prejdite si našu galériu a odhalte všetkých najväčších fanúšikov celebrít kapely!

1 zo 17

Charli a Dixie D.

Chelsea Lauren/Shutterstock

Dixie D’Amelio

V júli 2021 si hviezdna hudobníčka TikTok spomenula, že bola veľkým fanúšikom skupiny One Direction, keď sa rozprávala o svojej vianočnej piesni s Liamom. Plakala som, povedala počas Audacy Check In pohovor .

2 zo 17

Miranda

Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Miranda Cosgrove

Herečka milovala, keď chlapci navštívili iCarly nastaviť!

3 zo 17

Všetko, čo vieme o Halseyho tehotenstve - termín, sex, fotky dieťaťa

Beretta/Sims/Shutterstock

Halsey

Priaznivci One Direction nenechajú Halsey nikdy zabudnúť na svoje minulé fangirl dni! Vo februári 2020 sa na Twitteri stalo virálne video speváčky, v ktorom vyznáva lásku k boybandu.

Milujem One Direction, to nie je pre nikoho tajomstvom. Nehanbím sa to priznať, každému poviem, že One Direction veľmi milujem, povedala v klipe. Milujem ich ako ľudí, milujem ich hudbu, milujem ich osobnosti, myslím si, že sú vtipní.

4 zo 17

Okamžiky najlepšieho štýlu Miley Cyrusovej: Pozrite sa na jej vývoj v móde

Broadimage/Shutterstock

Miley Cyrus

Bývalá hviezda Disney Channel sa pritúlila k kartónovému výrezu Harryho v a 2013 obrázok z Twitteru . Po rokoch vrátil láskavosť a na Halloween sa obliekol ako Miley!

5 zo 17

Kto je Florence Pugh? Herečka po boku Harryho Stylesa v

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Florence Pugh

Pred získaním jej úlohy po boku Harryho v pripravovanom filme Neboj sa miláčik , Florence bola obrovským fanúšikom 1D! A návrat filmu od herečky sa objavili na internete v októbri 2020 a ukázala, že herečka vyzerá nadšene a pózuje popri kartónových výrezoch kapely.

prečo bola dvojica kráľov zrušená

6 zo 17

New York Fashion Week Photos Červený koberec vyzerá ako šaty

MediaPunch/Shutterstock

Meghan Trainor

Pri účasti na hudobnom festivale iHeartRadio 2014 blonďavá kráska prezerala chlapcov.

Moja izba je vedľa miestnosti One Direction, povedala Hollywire . Videl som ich teda raz odísť a povedal som si: „Ach, môj bože“. Všetci sú úplne krásni, keď idú, viete?

7 zo 17

Herci, ktorí majú akcenty v reálnom živote

MediaPunch/Shutterstock

Maia Mitchell

Na 2013 Teen Choice Awards , The Fosters herečka povedala, že mala vytesané oči a uši pre prípad, že by došlo k pozorovaniu One Direction.

8 zo 17

Nové hudobné albumy, na ktoré sa môžete tešiť

Broadimage/Shutterstock

Lauren Jauregui

Bývalá členka Piatej harmónie si spomenula na prvé stretnutie s chlapcami počas rozhovoru s Teen Vogue v máji 2013. Musíme sa so všetkými stretnúť, povedala. Zayn nám dal niekoľko rád, ako sa spojiť s našimi fanúšikmi, ale nemohol som tomu venovať pozornosť, pretože som bol hypnotizovaný - neveril som, že s ním hovorím!

9 zo 17

Víťazi ceny Teen Icon 2020 Coolshippodcast: Pozrite sa na všetky hviezdy, ktoré boli tento rok ocenené

Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Zendaya

V roku 2012 , Zendaya povedala, že by rada nosila [One Direction] Pretrepte to .

maddie a diggie sa dajú opäť dokopy

10 zo 17

Pozrite sa na kompletnú zostavu nabitú hviezdami 29. sezóny

Chelsea Lauren/Shutterstock

Skai Jackson

Harryho Stylesa mám tak rád, povedal kamenec Disney Channel v a Rozhovor v roku 2012 s poznámkou, že by milovala One Direction ako hosťujúcu hviezdu Jessie . Chcem, aby tak zle navštívili súpravu.

11 zo 17

Priateľky Disney Channel teraz

Shutterstock

Bella Thorne

Pri propagácii Pretrepte to v roku 2012, Bella tryskal z jej lásky pre Harryho. Má naozaj pekné oči, pekné vlasy ... je to pre neho pekný pohľad, povedala vtedy.

12 zo 17

Kompletný sprievodca Kylie Jenner

Anthony Harvey/Shutterstock

Drake

Dobre, takže rapper možno nikdy skutočne nezdieľal svoju lásku k 1D ale odkázal na ne v piesni Ver mi. To sa na niečom počíta nie ?!

13 zo 17

Joey King získal hlavnú úlohu v novom filme „Bullet Train“ - tu

Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Joey King

Hviezda Netflix ukázala svoju lásku k boybandu v júli 2020 Video TikTok .

14 zo 17

Fotografie ročenky celebrít

Shutterstock

Ed Sheeran

Nie je žiadnym tajomstvom, že Ed a chlapci majú zvláštne puto, ryšavý Brit napísal za tie roky pre chlapcov niekoľko piesní. Dokonca má s Harrym zodpovedajúce tetovanie.

15 zo 17

Zlé dievčatá z Disney Channel

MediaPunch/Shutterstock

Ashley Tisdale

V predtým vymazanom tweete z roku 2012 sa bývalá hviezda Disney Channel podelila o svoju lásku k chlapcom.

Úprimne povedané, „One Thing“ od One Direction ma vracia do tínedžerských čias počúvaním Backstreet Boys, napísala. Milujem túto pieseň.

16 zo 17

Akvamarín

Matt Baron/Shutterstock

Emma Roberts

Herečka sa o svojej láske k chlapcom podelila počas vystúpenia v roku 2014 na Chelsea v poslednej dobe .

Kto napísal piesne pre hviezdu, narodil sa v roku 2018

Doslova, s mojou malou sestrou sa celý deň rozprávame o One Direction, Emma začala žiariť. Bojím sa, že by niekto niekedy videl môj telefón, hovorím si „vymazať tieto správy!“ Akoby sme hovorili o niečom zlom. Je to ako Harry Styles, Harry Styles, Harry Styles.

17 zo 17

oslavovať fanúšikovia jedného smeru

Instagram

Maya Henry

Kým nebola krátko zasnúbená s Liamom , modelka sa s chlapcami skutočne stretla v zákulisí na koncerte v roku 2015.