Zaznamenala Taylor Swift nenápadne záznam „Pozri, čo si ma donútil“ pod menom „Jack Leopards“?

Fanúšikovia Taylor Swift si myslia, že popová hviezda mohla znova nahrať svoju hitovú pieseň „Look What You Made Me Do“ pod falošným menom, len aby napriek Scooterovi Braunovi.

30-ročný Milovník hit maker tvoril internet bzučiaci v nedeľu večer (24. mája) na sociálnych sieťach po tom, čo ocenila a vyjadrila nadšenie nad novou piesňou „cover“, ktorá sa objavila v nedávnej epizóde filmu Zabíjanie Evy .

„VEĽMI STOKED o tejto obálke lwymmd na @KillingEve od Jacka leoparda a klubu delfínov !!“ Swift označila svoj príspevok titulkom spolu s krátkym klipom o stope.

kto je môj život ako eva zoznamka

Kto je teda Jack Leopards & The Dolphin Club? Swift vyhlásil, že obal „Look What You Made Me Do“ naspievala táto kapela, ale po troche prieskumu skupina zdanlivo neexistuje a na svoje meno nemá nijaké predchádzajúce verejné piesne.

Fanúšikovia začali kopať ďalej a všimli si, že bratovi speváka a apossa Austinovi Swiftovi sa na twitteri hovorilo „The Dolphin Club“.

Ale počkajte, je tu ďalších! Produkčný kredit obalu a aposs zahŕňa meno Nils Sjoberg, čo je neslávne známy pseudonym spoločnosti Swift & aposs. (Použila ho tiež na album „This Is What You Came For“ od bývalého Calvina Harrisa.)

Teraz sú Swifties plne presvedčení, že popová hviezda tajne nahrala pieseň spolu so svojím bratom ako spôsob, ako sa dostať späť do Braun a Big Machine Records - a vyhnúť sa vyplácaniu honorárov uprostred ich boja o práva na jej pánov.

Práve teraz musí Swift ešte len potvrdiť alebo vyvrátiť, ak šikovne predstierala svoje Zabíjanie Evy obal, ale tento príspevok aktualizujeme, ak tak urobí.

ako sa spoznali liza a david