Vyskytli sa len netradičné fotografie Jennette McCurdyovej?

Uh Oh. Jennette mccurdy sa môže pridať k osobám ako Dylan Sprouse a Vanessa Hudgens v línii bývalých detských hviezd, ktoré unikajú z pikantných fotografií. Herečka Nickelodeon - ktorá momentálne hrá na & aposSam & Cat & apos s Ariana Grande - začali byť trendy na Twitteri, ale nebolo to & apost zo správnych dôvodov. Na celej sociálnej sieti sa okamžite začali objavovať sugestívne fotografie herečky v spodnom prádle.

Aj keď s určitosťou nevieme, či sú provokatívne momenty skutočné (mohli by to byť veľmi dobre Photoshopped alebo podobné looky), sú dosť pikantné. Fotografie ukazujú, čo sa zdá byť McCurdy v čipkovanom nebeskomodrom prádle, ležiace sugestívne na posteli. Bolo by logické, že by zábery mohli byť aj z nej, ak by sme ju brali na vedomie zabuchol jej bývalý priateľ Andre Drummond v nedávnom rozhovore pre rozhlas.

V rozhovore McCurdy v podstate žartuje, že sa o 20-ročného hráča NBA (ktorý podľa jej vyjadrenia nebol ničím iným ako sladkým) skutočne nezaujímala a volá ho za zlého bozkávača. Môže to byť náhoda, že údajné fotky McCurdyovej unikli len pár dní po zverejnení rozhovoru?Aj keď sú fotografie dosť provokatívne, mohli by byť oveľa horšie. Koniec koncov, je stále (minimálne) oblečená a nie nahá. Oops! Pozrite sa na najtrápnejšie poruchy šatníka celebrít